NOC BIBLIOTEK

Serdecznie dziękujemy za udział w VII ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek

pod hasłem „Czytanie wzmacnia”

zorganizowanej 8 października 2021 r.

przez Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną „RODN” WOM

w Częstochowie w formie online.

Noc Bibliotek to wielkie święto bibliotek i czytania – ogólnopolska akcja, która w niekonwencjonalny sposób zachęca do korzystania z zasobów bibliotek jako najbardziej otwartych i dostępnych instytucji kultury z ofertą dla osób w każdym wieku. Akcja ma również na celu promocję czytelnictwa oraz integrację środowiska lokalnego.

W załączniku znajdziecie Państwo certyfikat uczestnictwa dla klas biorących udział w zajęciach, podziękowania dla nauczycieli i opiekunów grup oraz Złotą odznakę dla super detektywa dla uczestników.

Dziękujemy za włączenie się w obchody VII Nocy Bibliotek i zapraszamy do udziału za rok.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i ekran

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst „bliotek POLSKI PEŁNY EKRAN PANEL WYDARZENIA TAr NOC SE Aneta,AniaHaniaEmest ☬ Anieta, Ania, Hania, Emest OKNO AV CZAT suszarnia suszarnia creations awesome hisone? suszarnia REGISTERNOW suszarnia 6°℃ Słonecznie ব) 10:44”

Może być zdjęciem przedstawiającym stoi

Może być zdjęciem przedstawiającym 11 osób, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynku