Sukces Wojciecha Kubata

"Życie, Kocham Cię Nad Życie" ❤️
pod takim hasłem odbył się w Powiatowy Konkurs Profilaktyczny. Konkurs zoorganizaowała Szkoła Podstawowa w Starym Kocinie wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Mykanowie. Wskazywał korzyści płynące z aktywnego i zdrowego stylu życia wolnego od agresji, przemocy, uzależnień. Popularyzował poezję i prozę dziecięcą, kreował wizerunek dziecka, dbającego o kondycję fizyczną, mówiącego o nawykach prozdrowotnych wartościach posiadania rodziny i przyjaciół. Na scenie wystąpiło wielu utalentowanych uczniów ze szkół powiatu częstochowskiego. Patronat honorowy nad konkursem objęło Kuratorium Oświaty z delegaturą w Częstochowie, Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Częstochowie oraz Wójt Gminy Mykanów, który ufundował nagrody dla uczestników konkursu.
Uczniowie zajęli następujące miejsca.
Kat. Prezentacje indywidualne
I Miejsce Wojciech Kubat ZSP Borowno
II Miejsce Natalia Cichoń SP Stary Broniszew
III Miejsce Natalia Weżgowiec SP 48