Walentynki w Przedszkolu

14 lutego przedszkolaki świętowały Walentynki a kolor czerwony zdominował całe przedszkole. Zajęcia tego dnia były odzwierciedleniem takich pojęć jak szczęście, miłość, przyjaźń. Po zapoznaniu dzieci z tradycją tego święta, dzieci przy muzyce dawały upust swojej fantazji, stworzyły czerwone serce, uczestniczyły w licznych zabawach ruchowych i plastycznych, mogły wykazać się swoją wyobraźnią i kreatywnością. Przedszkolaki szczerze i otwarcie okazywały radość i sympatię w stosunku do innych. Umiejętność mówienia o swoich uczuciach i sprawiania radości innym będą doskonalić przez kolejne dni roku.

Zdjęcie użytkownika Przedszkole Borowno "Puchatki".