Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

21 grudnia po raz pierwszy odbył się "Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek", podczas którego swoje wokalne umiejętności prezentowali uczniowie naszej szkoły. Do konkursu zgłosiło się ponad 40 uczestników, którzy na konkurs przybyli ze swymi najbliższymi. W komisji konkursowej zasiedli: Wójt Gminy Mykanów- Dariusz Pomada, Proboszcz Parafii w Borownie ks. Piotr Krzemiński oraz przedstwicielki lokalnego zespołu obrzędowego "Borowianki", Panie Maria Grabińska i Stanisława Kopcik. Jury wyłoniło zwycięzców poszczególnych kategorii, ale wszyscy uczestnicy otrzymali małe co nieco. Mamy nadzieję, że za rok, również liczne grono uczestników zechce zaszczyć nas swymi fantastycznymi występami!

TUTAJ