UDAŁO SIĘ ! ! !

Wreszcie klasa pierwsza ma dostosowaną salę. Przenieśliśmy ją z pierwszego piętra z sali nr 12, na parter do sali nr 2 ( przed powstaniem gimnazjów była to sala Pani Marzeny, więc wraca na stare śmieci). Odbyło to się dziś, jednego dnia, dzięki zaangażowaniu Pani Marzeny i jej męża, Pani Karoliny, Pani Aliny, Pani Sabiny, Pani Malgosi, Pani Joli, Pana Piotra. Przy przenoszeniu pomagali także uczniowie. Wszystkim bardzo dziękuję, a Pani Marzence w szczególności, jej determinacja i troska o jej uczniów jest WIELKA – brawo! Dziś dużo się mówi o podwyżkach dla pracowników oświaty... Drodzy rodzice w/w osoby zupełnie bezinteresownie zaoferowali swoją pomoc. Dodam, iż pracę skończyliśmy o godzinie 19-tej. Proszę Was, Drodzy Rodzice, w tak trudnym momencie oświaty - o wsparcie waszych nauczycieli, bo właśnie dziś udowodnili oni - że są w naszej szkole z powołania – „serducho zostawiają w niej”. Jestem z nich dumny jako dyrektor.

Dziękuję!!!

Artur Rybaniec