DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU

"Moja Babcia i mój Dziadek to wspaniali są Dziadkowie” - tymi słowami rozpoczęła się uroczystość  związana z Dniem Babci i Dziadka, która odbyła się w naszym przedszkolu 28 stycznia br.

Pani wicedyrektor powitała ciepłymi słowami miłych gości, składając im serdeczne życzenia zdrowia, i samych pomyślnych i pogodnych dni. Seniorzy mogli podziwiać talenty i umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki i życzenia. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować swoim Babciom i Dziadkom za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za ogrom bezinteresownej miłości. Wszędzie słychać było gromkie „Sto lat”, które wzruszało gości.

Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi laurkami i prezentami. Goście ze wzruszeniem i dumą patrzyli na swoje pociechy, którym brawami dziękowali za występy.

Dopełnieniem uroczystych spotkań był słodki poczęstunek.

Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów, radości.

Video wkrótce...