W nowy rok szkolny 2018/2019 – z nową halą sportową!

Każde rozpoczęcie nowego roku szkolnego jest wyjątkowe, ale tym razem społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borownie miała szczególny powód do dumy…

Pierwszy dzień szkoły nareszcie powitaliśmy w nowej części naszej placówki. Uczniowie z ogromną dumą zasiedli na ławkach oraz trybunach w ogromnej i pachnącej nowością hali sportowej. Uczniowie, jak i rodzice – pełni optymizmu uczestniczyli w krótkim otwarciu roku szkolnego, następnie spotkali się z wychowawcami w swoich klasach. Dla pierwszaczków rozpoczyna się nowa, szkolna przygoda, dlatego to za nich szczególnie trzymamy kciuki. Wierzymy jednak, że każdy z nich poradzi sobie znakomicie w naszych szkolnych murach. Do przedszkola dołączyli także najmłodsi. Dla nich to także trudny, ale jakże ważny w ich rozwoju czas. Swoje pierwsze posiłki to właśnie przedszkolaczki mogły spożyć w tym dniu na naszej nowej jadalni. Jesteśmy dumni z tak wielkich zmian. Mamy nadzieję, że ten rok szkolny przyniesie nam wiele dobrego i tego Wam wszystkim życzymy!