Kiermasz Świąteczny 2017

Sukcesem zakończył się kiermasz świąteczny, którego celem była zbiórka środków na zakup nowości wydawniczych do szkolnej biblioteki.

Kiermasz odbył się w niedzielę 17 grudnia b.r. w nowo otwartej świetlicy parafialnej, którą udostępnił nam ks. proboszcz Piotr Krzemiński. Można było kupić ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów, rodziców i nauczycieli. Były to m.in. choinki, bombki, wianki na drzwi, stroiki, kartki bożonarodzeniowe, aniołki i szkło zdobione techniką dekupażu. Można było zjeść pyszne ciasta własnego wypieku i napić się wyjątkowej świątecznej herbaty lub kawy. Kiermasz zakończył się sukcesem finansowym - zebraliśmy 1200 zł :)

Wieczorem w kościele parafialnym mogliśmy wysłuchać koncertu kolęd "A wczora z wieczora...". Kościół wypełniony był po brzegi. Wszyscy młodzi artyści otrzymali słodkości ufundowane przez Wójta Gminy Mykanów pana Dariusza Pomadę. Wielkie słowa podziękowania należą się całej borowieńskiej społeczności, która okazała wielkie serce i zaangażowanie.

Więcej zdjęć TUTAJ