Witaj w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Borownie!

Cieszymy się, że odwiedziłeś naszą stronę internetową!

Czym się zajmujemy?

Szkoła w Borownie zajmuje się kształceniem dzieci i młodzieży. W naszej szkole znajduje się Przedszkole dla dzieci od lat 3 oraz publiczna szkoła podstawowa im. Edwarda Reszke w Borownie. W naszej szkole pracują pedagodzy szkolni, psycholog oraz logopeda, którzy zapewniają wsparcie osobom potrzebującym terapii. Zajęcia szkolne i przedszkolne odbywają się od poniedziałku do piątku.

library 1147815 640

Biblioteka pracuje od poniedziałku do piątku. Znajduje się na parterze szkoły po prawej stronie od wejscia. Jeśli chcesz wypożyczyć książkę i nie wiesz jak to zrobić, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 343133313.

Świetlica szkolna

Świetlica szkolna zapewnia opiekę i pomoc w nauce szkolnej dzieciom uczęszczającym na zajęcia w szkole w Borownie. Pracuje od 7.00 do 15.00. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 343133313.

Chcesz się z nami skontaktować?

Możesz przyjść do szkoły, która znajduje się w miejscowości Borowno, przy ulicy Klonowej 6/8

Jeśli chcesz do nas zadzwonić wybierz numer 343133313

Udogodnienia architektoniczne

Jeżeli jesteś osobą z niepełnosprawności ruchową lub masz problem z poruszaniem się możesz wejść do naszej szkoły od strony przedszkola. Znajduje się tam specjalna winda, którą dostaniesz się na poziom parter, gdzie znajduje się sekretariat szkoły. Możesz również wejść od strony hali sportowej, gdzie nie ma przeszkód architektonicznych oraz znajduje się toaleta dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością.