Dzień Edukacji Narodowej

14 października świętujemy Dzień Edukacji Narodowej. Jest to święto nie tylko Uczniów, Nauczycieli i Pracowników Oświaty, ale również tych wszystkich, którzy poza murami szkoły dbają o wychowanie nowego pokolenia oraz o godne warunki pracy i nauki. W tym roku w naszej szkole było to również ważne z innego powodu- na zasłużony emerytalny wypoczynek udały się dwie panie matematyczki po wieloletniej i oddanej pracy na rzecz naszej szkoły, a przede wszystkim na rzecz uczniów, Pani Małgorzata Lampa i Pani Iwona Gonera. Nie zabrakło chwil pełnych wzruszeń i wspomnień. Jesteśmy im jako społeczność szkolna niezwykle wdzięczni za wszystko, co zrobiły dla naszej szkoły, uczniów, rodziców i całego Borowna. Wychowały kilka wspaniałych, młodych i odważnych pokoleń, które mogą teraz zmieniać świat na lepszy!

IMG 1603IMG 1607IMG 1631IMG 1640IMG 1648IMG 1663