„Paczuszka dla maluszka”

Finał akcji w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Borownie

-sprawozdanie-

Zbiórkę w ramach akcji „Paczuszka dla maluszka” przeprowadziło Szkolne Koło Wolontariatu pod opieką Pani Karoliny Dziubińskiej i Justyny Radeckiej. Świąteczne drzewko, pod którym nasi wolontariusze mogli zostawiać dary, podarował Pan Wojciech Wróblewski z miejscowego Gospodarstwa Szkółkarskiego „Wróblewscy” w Borownie.

Zebraliśmy kilkadziesiąt kilogramów darów: pieluszek, kosmetyków dziecięcych, proszków do prania, oliwek i wszystkiego, co może być potrzebne w opiece nad malutkimi pacjentami.

Zebrane dary do Częstochowskiego Hospicjum Dziecięcego przekazał osobiście Dyrektor Szkoły, Pan Artur Rybaniec.

Jesteśmy dumni z postawy naszych uczniów i rodziców oraz wzruszeni hojnością, którą okazali tym najbardziej potrzebującym, często cierpiącym, chorym dzieciom. Pamiętamy, że dobro wraca pomnożone milion razy!

Wesołych Świąt!