Puk, puk – to ja!

Mały uczeń – pierwszaczek!

22 października 2021r. najmłodsi uczniowie szkoły: Nadia, Alan, Franek, Wojtuś i Antek złożyli uroczyste ślubowanie pierwszoklasisty. Temu wydarzeniu towarzyszyła oczywiście część artystyczna w wykonaniu bohaterów tego dnia oraz ich starszych kolegów i koleżanek. Na widowni zasiadły kochane mamy, które ze wzruszeniem obserwowały występy swoich pociech, ciocia Roma, która w przedszkolu przygotowywała ich do odważnego i udanego wstąpienia w szkolne mury, Pan Dyrektor, nauczyciele oraz uczniowie starszych klas.

Po pięknych uroczystościach, mamy zaprosiły wszystkich na wspaniały, słodki poczęstunek. W cudownych nastrojach i w podskokach, oficjalni już uczniowie klasy 1 Szkoły Podstawowej im. Edwarda Reszke w Borownie, tradycyjnie zasadzili przed budynkiem szkoły swoje drzewko. No może nie tradycyjnie – bo użyli do tego swoich rąk i nóg- ale efekt jest piękny!

Witamy Was w naszej szkolnej rodzince i życzymy samych piątek!