Karnawał w Przedszkolu

Jeśli Karnawał to oczywiście muzyka, radość, zabawa i taniec w czasie balu. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.

W naszym przedszkolu taki bal odbył się 6 lutego. Dzieci przebrane w różnorodne, kolorowe stroje wspaniale bawiły się w rytm muzyki. Podczas trwania zabawy odbyły się różne quizy i konkursy. Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości naszym pociechom, a to było głównym celem naszego balu. Niezliczone księżniczki, towarzyszący im kowboje, marynarze, królewny, motylki, myszki,  policjanci, smok oraz batman ze spidermanem, a także  inne  postacie opanowały na kilka godzin nasze przedszkole. Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały balową salę.

Zdjęcie użytkownika Przedszkole Borowno "Puchatki".