Mikołajki w Przedszkolu

5 grudnia odwiedził nasze przedszkole wyjątkowy gość – święty Mikołaj. Na spotkanie z nim przygotowywaliśmy się już wcześniej, poznając jego historię, jego dobroć okazywaną m.in. poprzez obdarowywanie prezentami ludzi, w szczególności dzieci. Uczyliśmy się piosenki o tym, że „wszystkie dzieci Mikołaja kochają i wszystkie dzieci na niego czekają”.

Przed przyjściem Mikołaja dzieci obejrzały przedstawienie ,,Królewna Śnieżka" przygotowane przez uczniów kółka teatralnego ,,Maska". Po występie aktorzy zaprosili do nas Św. Mikołaja, który po wkroczeniu na salę został powitany radośnie piosenką. Po przywitaniu nastąpił długo wyczekiwany moment rozdawania prezentów uwieczniony pamiątkowymi zdjęciami. Dzieci bardzo ucieszyły się z podarunków.

Dziękujemy Ci święty Mikołaju za odwiedziny i worek prezentów. Mamy nadzieję, że za rok znowu się zobaczymy.

Wszystkie Przedszkolaki wraz z paniami bardzo serdecznie dziękują uczniom  a szczególnie opiekunowi kółka teatralnego ,,Maska"  pani Katarzynie Warońskiej za przygotowanie uroczystości.

Zdjęcie użytkownika Kotki-Psotki.