Z wizytą w gospodarstwie Państwa Rachwał!

Kolejny dzielny tata naszej uczennicy z kl. 3b, Amandy, Pan Bartłomiej Rachwał, podzielił się z uczniami kl. 3 a i b swoją wiedzą i doświadczeniem w trudnej pracy rolnika. Obejrzeliśmy wiele maszyn rolniczych, mogliśmy wsiąść do prawdziwego, nowoczesnego kombajnu oraz traktorów. Widzieliśmy ogromne silosy, wąchaliśmy i dotykaliśmy zboże. Tata Amandy oprowadził nas po swoim gospodarstwie i cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania. Zaś dziadek Amandy sprawił nam wielką radość pokazując swoje hobbystyczne dzieło: bajeczną makietę kolejki z wieloma modelami parowozów, mostami i fascynującymi elementami, które tworzyły realistyczny obraz wywołujący same okrzyki podziwu! Jesteśmy pełni podziwu, że pomimo tak ciężkiej pracy, znajdujecie Państwo czas na realizację swoich marzeń! Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy!