Drużynowe biegi przełajowe

W dniu 21.09.2021 w Konopiskach odbyły się drużynowe biegi przełajowe Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Częstochowie oraz indywidualne biegi przełajowe PZ LZS.

Naszą placówkę reprezentowali uczniowie w czterech grupach:

-dziewczęta 2009 r i młodsze w składzie: 42(miejsce)-Remisz Nikola, 15-Bińczyk Natalia, 57-Perlińska Zofia,31- Cudak Emilia, 56-Kiebdój Matylda, 37-Ancerowicz Dominika. Startowało 59 dziewcząt.

-chłopcy 2009 r i młodsi w składzie: Woszczyński Igor, Wideryński Szymon, Ciesielski Piotr, Kubat Wojciech, Ayotalumuo Kamil, Operacz Oskar. Startowało 66 chłopców

-dziewczęta 2007, 2008 – 1-Powroźnik Anna, 39-Kutak Zuzanna,19- Jabłońska Anna, 18-Szczepańska 25-Wiktoria, Borowiec Marcelina, 44-Burghardt Weronika. Startowało 58 dziewcząt. Drużynowo dziewczęta zajęły III miejsce.

-chłopcy 2007, 2008 – 10 -Operacz Kamil, 59-Wróblewski Tadeusz. Startowało 63 chłopców

W kategorii Open na III miejscu uplasował się Kamil Operacz.