^Powrót
  
  
  

Aktualności Szkoły

Życzenia dla Seniorów!

Co roku świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Seniora. Na nasze zaproszenie tłumnie odpowiadali nasi Seniorzy, którzy przy słodkim poczęstunku z uśmiechem i ogromną życzliwością wysłuchiwali wierszyków, piosenek i skeczy przygotowanych przez przedszkolaków i uczniów. W tym roku ze względu na pandemię nie mogliśmy się spotkać, ale my o kochanych Seniorach nie zapominamy!

Z okazji Dnia Seniora wszystkim wciąż młodym duchem Seniorom w imieniu całej społeczności szkolnej składamy najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia pozwalającego na aktywne życie i realizację swoich pasji, wszelkiej pomyślności, optymizmu życiowego oraz szczęścia w gronie najbliższych. Niech omijają Państwa troski i smutki dnia codziennego, niech jesień życia będzie najlepszym czasem do spełnienia wszystkich marzeń, a każdy dzień przyniesie dużo uśmiechu i radości. Szczególnie w obecnym trudnym czasie życzymy, byście nie tracili pogody ducha, lecz korzystali i cieszyli się wolnym czasem.

Oto wierszyk dla Was:

Zdrowia, szczęścia i słodyczy tego młodzież szkolna życzy!

W poniedziałki pomyślności,

 a we wtorki kosz radości!

 W środy, czwartki precz zmartwienia!

 Niech i w piątki strapień nie ma!

Na soboty i niedziele życzymy odpoczynku wiele.

Nasze życzenia zdrowia dotyczą.

Niech lata Wasze tu się nie liczą.

Niech babcia nigdy nam nie choruje,

 a dziadziu zawsze niech nam panuje!

To nie koniec życzeń jeszcze!

Emerytury życzymy większej.

Niech Wam życie płynie miło!

 Żeby Wam wszelkich trosk ubyło!

 

 Jesteście dla nas ważni, potrzebni i bardzo Was kochamy. Kochani Seniorzy za wszystko Wam dziękujemy!!!

Prosimy Was, dbajcie o swoje zdrowie i bezpieczeństwo w tym trudnym czasie walki z pandemią!

 

Osoby W Podeszłym Wieku, Para, Babci I Dziadka, Senior

Copyright © 2021. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borownie Rights Reserved.