Organizacja pracy szkoły w czerwcu 2020 r.

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie!

Informujemy, iż w czerwcu kontynuujemy nauczanie zdalne poprzez platformę MS Teams. Dziękujemy, za wsparcie i zrozumienie oraz zaangażowanie uczniów w taką formę pracy i nauki.

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż od 25 maja w naszej szkole organizowane są zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla przedszkolaków i uczniów klas 1-3 oraz konsultacje dla uczniów klasy 8.

Od 1 czerwca organizowane będą konsultacje dla uczniów wszystkich klas – harmonogram konsultacji znajduje się na naszej stronie internetowej.

Prosimy zapoznać się z również poniższym harmonogramem pracy w związku z nadchodzącym świętem oraz Egzaminem Ósmoklasisty:

• 11 czerwca (czwartek) – Boże Ciało – dzień ustawowo wolny;
  • 12 czerwca (piątek) – kontynuujemy nauczanie zdalne;
  • 16, 17, 18 czerwca (wtorek, środa, czwartek) – Egzamin Ósmoklasisty – dni wolne od zajęć dydaktycznych.