^Powrót
  
  
  

Aktualności Szkoły

 Harmonogram rekrutacji

do szkół ponadpodstawowych

na rok szkolny 2020/2021

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej opracowało harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021, w tym terminy postępowania rekrutacyjnego, składania dokumentów do klas I szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych. Dokument uwzględnia niektóre z uwag, które napłynęły do MEN w trakcie konsultacji społecznych.

Harmonogram został dostosowany do zmienionego terminu przeprowadzanych egzaminów ósmoklasisty, w tym terminu wydania zaświadczenia o wyniku tego egzaminu przez okręgowe komisje egzaminacyjne.

 

 

Aby zobaczyć szczegóły kliknij TUTAJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2021. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borownie Rights Reserved.