^Powrót
  
  
  

Aktualności Szkoły

Antologia Poezji Dziecięcej

Dnia 14 grudnia 2016r. odbędzie się w Zabrzu w Miejskim Ośrodku Kultury Wernisaż Poetycki z okazji wydania XIII tomu Antologii Poezji Dziecięcej pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego, Śląskiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Zabrza. Uroczystość będzie podsumowaniem wojewódzkiego konkursu poetyckiego dla szkół podstawowych i gimnazjalnych.  W gronie laureatów znalazła się uczennica naszej szkoły Wiktoria Chrząstek z kl.5 pracująca pod kierunkiem pani Urszuli Tądel. To duże osiągnięcie piątoklasistki! Spośród ok.1500 tekstów  poetyckich  jury wybrało utwory, które zamieszczone zostały w  tomie XIII . W tym roku poetyckim próbom życzliwie  przyglądał się  autor ponad 300 książek dla dzieci – Janosch. Gratulujemy naszej uczennicy, że w tak młodym wieku dostąpiła zaszczytu opublikowania własnego utworu.

Copyright © 2021. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borownie Rights Reserved.