CookiesAccept

UWAGA! Ta strona używa plików cookies (cisteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Polityka plików “cookies” serwisu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borownie:


1. Poprzez piki “cookies” należy rozumieć dane informatyczne przechowywane w urządzeniach końcowych użytkowników, przeznaczone do korzystania ze stron internetowych. Są to pliki tekstowe, zawierające nazwę strony internetowej, z której pochodzą oraz czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
2. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
3. Pliki cookies przeznaczone są do korzystania ze stron serwisu. Operator wykorzystuje te pliki min. do: możliwości logowania i utrzymywania sesji użytkownika na każdej kolejnej stronie serwisu, dopasowania zawartości strony internetowej do indywidualnych preferencji użytkownika, przede wszystkim pliki te rozpoznają jego urządzenie, aby zgodnie z jego, preferencjami wyświetlić stronę, do tworzenia anonimowych statystyk z wyłączeniem możliwości identyfikacji użytkownika.
4. Pliki cookies wykorzystywane przez partnerów operatora strony internetowej, w tym w szczególności użytkowników strony internetowej, podlegają ich własnej polityce prywatności.
5. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych stosujemy procedury i zalecenia ustawodawcy, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym.
6. Standardowo oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych domyślnie dopuszcza umieszczanie plików cookies na urządzeniu końcowym Użytkownika, jednak ustawienia te mogą zostać zmienione przez Użytkownika w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę “cookies” w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym przesłaniu na urządzenia użytkownika.
7. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym chwili zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach przeglądarki internetowej.
8. Operator Serwisu informuje, że zmiany ustawień w przeglądarce internetowej użytkownika mogą uniemożliwić poprawne działanie Stron Internetowych.

Pasje piątoklasistów

Na lekcji języka polskiego uczniowie piątej klasy rozmawiali o swoich zainteresowaniach. Okazało się, że wielu z nich ma ciekawe pasje, o których potrafią długo i z zaangażowaniem opowiadać. Nasi uczniowie chętnie oddają się różnym namiętnościom, które często zaszczepili w nich rodzice. Jedni wolny czas spędzają na sklejaniu modeli samolotów i na lotnisku, inni lubią gotować czy rysować.  Są tacy, którzy wędkują różnymi technikami, jeżdżą na rowerze, grają w siatkówkę lub w piłkę nożną, uprawiają sztuki walki. Cieszy fakt, że jedna uczennica lubi czytać książki. Hobby naszych uczniów są też gry planszowe, skoki narciarskie, strzelectwo. Pamiętajmy, że tyle jest namiętności, ilu jest różnych ludzi. A czym są nasze pasje? Mezo, polski raper popularny wśród młodzieży, w swojej piosence  śpiewa: „ Mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej…..”