CookiesAccept

UWAGA! Ta strona używa plików cookies (cisteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Polityka plików “cookies” serwisu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borownie:


1. Poprzez piki “cookies” należy rozumieć dane informatyczne przechowywane w urządzeniach końcowych użytkowników, przeznaczone do korzystania ze stron internetowych. Są to pliki tekstowe, zawierające nazwę strony internetowej, z której pochodzą oraz czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
2. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
3. Pliki cookies przeznaczone są do korzystania ze stron serwisu. Operator wykorzystuje te pliki min. do: możliwości logowania i utrzymywania sesji użytkownika na każdej kolejnej stronie serwisu, dopasowania zawartości strony internetowej do indywidualnych preferencji użytkownika, przede wszystkim pliki te rozpoznają jego urządzenie, aby zgodnie z jego, preferencjami wyświetlić stronę, do tworzenia anonimowych statystyk z wyłączeniem możliwości identyfikacji użytkownika.
4. Pliki cookies wykorzystywane przez partnerów operatora strony internetowej, w tym w szczególności użytkowników strony internetowej, podlegają ich własnej polityce prywatności.
5. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych stosujemy procedury i zalecenia ustawodawcy, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym.
6. Standardowo oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych domyślnie dopuszcza umieszczanie plików cookies na urządzeniu końcowym Użytkownika, jednak ustawienia te mogą zostać zmienione przez Użytkownika w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę “cookies” w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym przesłaniu na urządzenia użytkownika.
7. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym chwili zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach przeglądarki internetowej.
8. Operator Serwisu informuje, że zmiany ustawień w przeglądarce internetowej użytkownika mogą uniemożliwić poprawne działanie Stron Internetowych.

Spotkanie na Olimpie

Uczniowie 5  klasy na lekcji języka polskiego Pani Agaty Tądel wzięli udział w projekcie zatytułowanym „Galera postaci mitologicznych”. Każdy przygotował prezentację na temat wybranego przez siebie boga czy bohatera mitologicznego. W ciągu tygodnia uczniowie korzystając z „Mitologii” Jana Parandowskiego oraz innych źródeł informacji szukali ciekawostek dotyczących swoich postaci, a także przygotowywali dla siebie kostiumy i rekwizyty. Gdy nadszedł czas prezentacji projektów, uczniowie wcielali się kolejno w swoich bohaterów, udając, że oto właśnie przybyli na Olimp, na ucztę bogów. Mówili o swoich koligacjach rodzinnych, przygodach, o anegdotach, ale też – w przypadku bogów – jaką sferą życia się opiekowali i z jakimi atrybutami ich kojarzono.

Okazało się, że przez zabawę można się wiele nauczyć! Nagrodą dla uczniów były celujące i bardzo dobre oceny.

https://szkolaborowno.pl/images/phocagallery/olimp2017/thumbs/phoca_thumb_l_dsc_0047.jpg

https://szkolaborowno.pl/images/phocagallery/olimp2017/thumbs/phoca_thumb_l_dsc_0003.jpg

 

https://szkolaborowno.pl/images/phocagallery/olimp2017/thumbs/phoca_thumb_l_dsc_0023.jpg

https://szkolaborowno.pl/images/phocagallery/olimp2017/thumbs/phoca_thumb_l_dsc_0026.jpg

https://szkolaborowno.pl/images/phocagallery/olimp2017/thumbs/phoca_thumb_l_dsc_0032.jpg

 

Więcej zdjęć w Galerii...