Aktualności Szkoły

Życzenia dla Seniorów!

Co roku świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Seniora. Na nasze zaproszenie tłumnie odpowiadali nasi Seniorzy, którzy przy słodkim poczęstunku z uśmiechem i ogromną życzliwością wysłuchiwali wierszyków, piosenek i skeczy przygotowanych przez przedszkolaków i uczniów. W tym roku ze względu na pandemię nie mogliśmy się spotkać, ale my o kochanych Seniorach nie zapominamy!

Z okazji Dnia Seniora wszystkim wciąż młodym duchem Seniorom w imieniu całej społeczności szkolnej składamy najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia pozwalającego na aktywne życie i realizację swoich pasji, wszelkiej pomyślności, optymizmu życiowego oraz szczęścia w gronie najbliższych. Niech omijają Państwa troski i smutki dnia codziennego, niech jesień życia będzie najlepszym czasem do spełnienia wszystkich marzeń, a każdy dzień przyniesie dużo uśmiechu i radości. Szczególnie w obecnym trudnym czasie życzymy, byście nie tracili pogody ducha, lecz korzystali i cieszyli się wolnym czasem.

Oto wierszyk dla Was:

Zdrowia, szczęścia i słodyczy tego młodzież szkolna życzy!

W poniedziałki pomyślności,

a we wtorki kosz radości!

W środy, czwartki precz zmartwienia!

Niech i w piątki strapień nie ma!

Na soboty i niedziele życzymy odpoczynku wiele.

Nasze życzenia zdrowia dotyczą.

Niech lata Wasze tu się nie liczą.

Niech babcia nigdy nam nie choruje,

a dziadziu zawsze niech nam panuje!

To nie koniec życzeń jeszcze!

Emerytury życzymy większej.

Niech Wam życie płynie miło!

Żeby Wam wszelkich trosk ubyło!

Jesteście dla nas ważni, potrzebni i bardzo Was kochamy. Kochani Seniorzy za wszystko Wam dziękujemy!!!

Prosimy Was, dbajcie o swoje zdrowie i bezpieczeństwo w tym trudnym czasie walki z pandemią!

Osoby W Podeszłym Wieku, Para, Babci I Dziadka, Senior

"Gdy człowiek umiera nie pozostaje po nim na tej ziemi nic,
oprócz dobra, które uczynił innym
Jan Kiepura

Dziś, 18 listopada, pożegnaliśmy śp. Beatę Deszcz, która  w wieku 43 lat, po ciężkiej chorobie  wyruszyła w swoją ostatnią drogę.

Pani Beata Deszcz była pracownikiem naszej szkoły oraz pełniła funkcję przewodniczącej Rady Rodziców.

Pani Beata kochała życie i ludzi, dla których miała zawsze otwarte i pełne życzliwości serce. Nie było dla niej rzeczy niemożliwych, z uśmiechem i wielkim zaangażowanie pracowała na rzecz naszej placówki, potrafiła skupić wokół siebie ludzi, którzy, tak jak ona, zapalali się do jej najróżniejszych projektów. Zawsze radosna, energiczna, pełna planów na przyszłość - i taką ją zapamiętamy. Była ciepłą, przyjacielską i wyjątkowo życzliwą osobą.

I  chociaż wszyscy wiemy, że życie ma swój początek i koniec, to koniec dla Pani Beatki  nastąpił niewątpliwie zbyt szybko.

Śp. Beata Deszcz zostawiła najbliższych w niewypowiedzianym bólu i niewysłowionej rozpaczy.

Nas również zostawiła, na początku myśleliśmy, że tylko na chwilę, później, że na trochę dłużej, a okazało się, że na zawsze.

Będzie nam Pani bardzo brakowało…

Wstążka, Pasa, Remis, Węzeł, Czarny, Zawijaj, Dekoracja

Samorząd szkolny

2019/2020

W dniu 21 października 2020 r. odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. W głosowaniu online wzięło udział 133 uczniów i pracowników szkoły.

Skład Samorządu Szkolnego w roku szkolnym 2019/2020 prezentuje się następująco:

• Błoch Anna
  • Kosela Emilia
  • Ligocka Klaudia
  • Kutak Zuzanna
  • Borowiec Marcelina
  • Szczepańska Wiktoria
  • Grabińska Antonina
  • Deszcz Maja
  • Nowak Amelia

W wyniku wewnętrznego głosowania

przewodniczącą Samorządu Szkolnego

została Antonina Grabińska z klasy 8.

Opiekunem Samorządu Szkolnego

w roku szkolnym 2020/2021 będzie

mgr Karolina Dziubińska.

Drodzy Rodzice Przedszkolaków!

Informujemy, że w Przedszkolu w Borownie

zajęcia nie zostaly zawieszone.

Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze

prowadzą nauczyciele oddelegowani do pracy w Przedszkolu.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

AKTUALIZACJA:

PRZEMIESZCZANIE SIĘ OSÓB

Dzieci i młodzież do 16. roku życia

W godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku istnieje obowiązek przemieszczania się dzieci do 16. roku życia pod opieką rodzica lub opiekuna. Zasada ta nie obowiązuje:

• kiedy dziecko idzie do szkoły lub wraca z niej do domu,
  • w weekendy.

Szanowni Państwo!

Zgodnie z najnowszym rozporządzeniem,
w godz.  8.00-16.00 obowiązuje zakaz
samodzielnego przemieszczania się
dzieci i młodzieży do lat 16.

Rodzina, Maski, Covid-19, Corona, Strona Główna