^Powrót
  
  
  

Przedszkole

Odwiedziny w schronisku

23.11.2016r. przedszkolaki odwiedziły schronisko dla zwierząt w Kłomnicach. Celem wizyty było przekazanie karmy, którą dzieci od trzech tygodni z zapałem zbierały w przedszkolu. Przedszkolaki z zainteresowaniem oglądały psiaki oraz warunki w jakich żyją. Pracownik schroniska opowiedział, w jaki sposób zwierzęta trafiają do schroniska oraz jak należy się opiekować chorymi pieskami. Przedszkolaki dowiedziały się także o możliwości przygarnięcia i zaopiekowania się wybranym pieskiem. Dzieci zapewniły, że na tej jednej akcji nie poprzestaną, ponieważ wiedzą, że zwierzętom trzeba pomagać i nie wolno ich krzywdzić.Dziękujemy wszystkim rodzicom, którym nie jest obcy los porzuconych psiaków, za pomoc w gromadzeniu karmy.

 

 

Copyright © 2021. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borownie Rights Reserved.