CookiesAccept

UWAGA! Ta strona używa plików cookies (cisteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Polityka plików “cookies” serwisu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borownie:


1. Poprzez piki “cookies” należy rozumieć dane informatyczne przechowywane w urządzeniach końcowych użytkowników, przeznaczone do korzystania ze stron internetowych. Są to pliki tekstowe, zawierające nazwę strony internetowej, z której pochodzą oraz czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
2. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
3. Pliki cookies przeznaczone są do korzystania ze stron serwisu. Operator wykorzystuje te pliki min. do: możliwości logowania i utrzymywania sesji użytkownika na każdej kolejnej stronie serwisu, dopasowania zawartości strony internetowej do indywidualnych preferencji użytkownika, przede wszystkim pliki te rozpoznają jego urządzenie, aby zgodnie z jego, preferencjami wyświetlić stronę, do tworzenia anonimowych statystyk z wyłączeniem możliwości identyfikacji użytkownika.
4. Pliki cookies wykorzystywane przez partnerów operatora strony internetowej, w tym w szczególności użytkowników strony internetowej, podlegają ich własnej polityce prywatności.
5. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych stosujemy procedury i zalecenia ustawodawcy, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym.
6. Standardowo oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych domyślnie dopuszcza umieszczanie plików cookies na urządzeniu końcowym Użytkownika, jednak ustawienia te mogą zostać zmienione przez Użytkownika w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę “cookies” w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym przesłaniu na urządzenia użytkownika.
7. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym chwili zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach przeglądarki internetowej.
8. Operator Serwisu informuje, że zmiany ustawień w przeglądarce internetowej użytkownika mogą uniemożliwić poprawne działanie Stron Internetowych.

WAKACYJNE DYŻURY GMINNYCH PRZEDSZKOLI 2019

W roku 2019 wakacyjne dyżury przedszkoli na terenie gminy Mykanów obejmować będą teren północny i teren południowy wg poniższego grafiku:

Teren północny to:

Przedszkole w Mykanowie, Przedszkole w Starym Cykarzewie, Przedszkole w Borownie, Oddział przedszkolny w Starym Kocinie, Oddział przedszkolny w Starym Broniszewie

Teren południowy to:

Przedszkole w Wierzowisku, Przedszkole w Lubojnie, Przedszkole w Kuźnicy Kiedrzyńskiej,  Oddział przedszkolny w Radostkowie

l.p.

Termin dyżuru

Nazwa placówki

Teren północny

Nazwa placówki

Teren południowy

1.

I i II tydzień lipca

ZSP w Borownie

ZSP Wierzchowisko

2.

III i IV tydzień lipca

ZSP Mykanów

ZSP Lubojna

3.

I i II tydzień sierpnia

SP Broniszew

P. Kuźnica Kiedrzyńska

4.

III i IV tydzień sierpnia

SP Stary Kocin

SP Radostków

5.

Ostatni tydzień sierpnia

P. Stary Cykarzew – cała gmina

Zgłoszenia będą przyjmowane w przedszkolach wybranych przez rodziców zgodnie z grafikiem dyżurów w terminie do 31 maja 2019r...

 

Podobnie jak w latach poprzednich ciepły posiłek będzie zagwarantowany w przypadku liczby zgłoszonych przedszkolaków 10  i więcej. Jeśli zgłoszonych dzieci jest mniej niż 10, to otrzymują suchy prowiant i herbatę.

Opłaty za wyżywienie i pobyt powyżej 5 godzin pobierane będą w pierwszym dniu pobytu dziecka za cały zgłoszony czas pobytu. W przypadku nieobecności dziecka zwrot opłat możliwy tylko w uzasadnionych sytuacjach zgodnie z zapisem w umowie.

Zarządzenie Nr 10/2019 Wójta Gminy Mykanów z dnia 25 stycznia 2019r. sprawie określenia terminów postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego oraz terminów składania dokumentów do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i klas I publicznych szkół podstawowych, prowadzonych na terenie gminy Mykanów, na rok szkolny 2019/2020. znajduje się zakładce  Rekrutacja 2019