CookiesAccept

UWAGA! Ta strona używa plików cookies (cisteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Polityka plików “cookies” serwisu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borownie:


1. Poprzez piki “cookies” należy rozumieć dane informatyczne przechowywane w urządzeniach końcowych użytkowników, przeznaczone do korzystania ze stron internetowych. Są to pliki tekstowe, zawierające nazwę strony internetowej, z której pochodzą oraz czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
2. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
3. Pliki cookies przeznaczone są do korzystania ze stron serwisu. Operator wykorzystuje te pliki min. do: możliwości logowania i utrzymywania sesji użytkownika na każdej kolejnej stronie serwisu, dopasowania zawartości strony internetowej do indywidualnych preferencji użytkownika, przede wszystkim pliki te rozpoznają jego urządzenie, aby zgodnie z jego, preferencjami wyświetlić stronę, do tworzenia anonimowych statystyk z wyłączeniem możliwości identyfikacji użytkownika.
4. Pliki cookies wykorzystywane przez partnerów operatora strony internetowej, w tym w szczególności użytkowników strony internetowej, podlegają ich własnej polityce prywatności.
5. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych stosujemy procedury i zalecenia ustawodawcy, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym.
6. Standardowo oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych domyślnie dopuszcza umieszczanie plików cookies na urządzeniu końcowym Użytkownika, jednak ustawienia te mogą zostać zmienione przez Użytkownika w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę “cookies” w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym przesłaniu na urządzenia użytkownika.
7. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym chwili zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach przeglądarki internetowej.
8. Operator Serwisu informuje, że zmiany ustawień w przeglądarce internetowej użytkownika mogą uniemożliwić poprawne działanie Stron Internetowych.

Zabawa karnawałowa w przedszkolu 2019

             Karnawał to bardzo miła tradycja przepełniona zabawą i muzyką, gdzie ważnym elementem są bale karnawałowe. Przedszkolaki z utęsknieniem czekały na ten niezwykły dzień. Zabawa karnawałowa w przedszkolu w Borownie odbyła się
1 lutego 2019r. o godzinie 10.00

Tego dnia już od rana pojawiły się barwne postacie z bajek. Można było spotkać królewny, papugę, czarownicę, Czerwonego Kapturka,rycerzy, piratów, Spidermana, Aniołka, Panterę … nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Wszystkie stroje były bardzo ciekawe dzięki ogromnemu zaangażowaniu samych rodziców. Na barwnej i kolorowej sali przedszkolnej przedszkolaki miały możliwość zatańczyć przy muzyce. Wspólnie bawiły się w różne zabawy kołowe ze śpiewem. Odbyły się konkursy na taniec z balonami, taniec wokół krzesełek itp. Rewelacyjnie przeszły test na zjedzenie cytryny bez „grymasu skrzywienia ust”. Między konkursami przedszkolaki mogły napić się soku i zjeść co nieco na słodko. Po kilku chwilach odpoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca.

            Bal karnawałowy dostarczył małym uczestnikom wielu przeżyć i radości. Wraz ze swoimi wychowawcami spędziły czas w miłej atmosferze.

Więcej zdjęć z tej fantastycznej zabawy - Kliknij TUTAJ!