ZAJĘCIA  OTWARTE  DLA  RODZICÓW

           W piątek 14.12.2018 r. w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia otwarte  dla rodziców dzieci z grupy starszej - „Kotki - Psotki”. Tematem zajęć były zwyczaje świąt Bożego Narodzenia. Na początku dzieci wysłuchały tekstu „Świąteczna choinka”, po czym ułożyły na podstawie opowiadania historyjkę obrazkową. Następnie chętne dzieci czytały wyrazy związane z nadchodzącymi świętami, m.in. choinka, gwiazda, wigilia, prezenty. W dalszej części,  pracując w grupach, układały puzzle „ Choinka”. Świetnie poradziły sobie  z  tym zadaniem.  W ostatniej części zajęć przyszedł czas na pracę plastyczną – dzieci wspólnie z rodzicami wykonywały świąteczne skrzaty. Uczestnicy zajęć z wielkim zaangażowaniem tworzyli skrzaty, które na zakończenie dedykowali swoim bliskim. Nieoceniona okazała się przy tym pomoc rodziców. Na zajęciach panowała bardzo miła i przyjazna atmosfera. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy w tym dniu zaszczycili nas swoją obecnością.