Święty Mikołaj w przedszkolu

Mikołajki w przedszkolu to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. Już pod koniec listopada przedszkolaki  pod okiem swoich pań rysowały i pisały listy do św. Mikołaja z prośbą o spełnienie marzeń dotyczących upragnionych prezentów.

10 grudnia,  tuż po śniadaniu w naszym przedszkolu pojawił się długo oczekiwany gość - ,,prawdziwy” św. Mikołaj w towarzystwie pięknej Śnieżynki. Najpierw było słychać dzwoneczki pomocników  – reniferów, potem donośne: „Hou, hou, hou” i pojawił się on – nasz ukochany i długo wyczekiwany św. Mikołaj! Cała sala powitały Mikołaja głośnymi oklaskami. Gość z Dalekiej Północy wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach przedszkolaków. Potem nastąpiła zabawa z Mikołajem – uśmiechom nie było końca.  Podczas spotkania Mikołaj życzył wszystkim dzieciom oraz pracownikom przedszkola zdrowych i radych świąt Bożego Narodzenia. Obiecał, że powróci do nas za rok. 

Na zakończenie Mikołaj obdarował dzieci słodkimi prezentami. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia z naszym gościem.

Wizyta wyjątkowych gości wprowadziła wszystkich w radosny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia...