CookiesAccept

UWAGA! Ta strona używa plików cookies (cisteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Polityka plików “cookies” serwisu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borownie:


1. Poprzez piki “cookies” należy rozumieć dane informatyczne przechowywane w urządzeniach końcowych użytkowników, przeznaczone do korzystania ze stron internetowych. Są to pliki tekstowe, zawierające nazwę strony internetowej, z której pochodzą oraz czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
2. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
3. Pliki cookies przeznaczone są do korzystania ze stron serwisu. Operator wykorzystuje te pliki min. do: możliwości logowania i utrzymywania sesji użytkownika na każdej kolejnej stronie serwisu, dopasowania zawartości strony internetowej do indywidualnych preferencji użytkownika, przede wszystkim pliki te rozpoznają jego urządzenie, aby zgodnie z jego, preferencjami wyświetlić stronę, do tworzenia anonimowych statystyk z wyłączeniem możliwości identyfikacji użytkownika.
4. Pliki cookies wykorzystywane przez partnerów operatora strony internetowej, w tym w szczególności użytkowników strony internetowej, podlegają ich własnej polityce prywatności.
5. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych stosujemy procedury i zalecenia ustawodawcy, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym.
6. Standardowo oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych domyślnie dopuszcza umieszczanie plików cookies na urządzeniu końcowym Użytkownika, jednak ustawienia te mogą zostać zmienione przez Użytkownika w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę “cookies” w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym przesłaniu na urządzenia użytkownika.
7. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym chwili zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach przeglądarki internetowej.
8. Operator Serwisu informuje, że zmiany ustawień w przeglądarce internetowej użytkownika mogą uniemożliwić poprawne działanie Stron Internetowych.

Wakacyjne dyżury gminnych przedszkoli 2018

 

Informujemy, że w roku 2018 planowane są dyżury gminnych placówek wychowania przedszkolnego zgodnie z poniższym wykazem.

Dyżury obejmować będą teren północny i południowy gminy wg poniższego grafiku:

                 Przedszkole w Mykanowie

                 Przedszkole w Starym Cykarzewie

                 Przedszkole w Borownie

                 Oddział przedszkolny w Starym Kocinie

                 Oddziały przedszkolne w Starym Broniszewie

                 Przedszkole w Wierzchowisku

                 Przedszkole w Lubojnie

                 Przedszkole w Kuźnicy Kiedrzyńskiej

                 Oddziały przedszkolne w Radostkowie...

 

 

 

Lp.

Termin dyżuru

Nazwa placówki

Teren północny

Nazwa placówki

Teren południowy

1.

02.07.2018 - 13.07.2018

ZSP w Mykanowie

ZSP w Lubojnie

2.

16.07.2018 - 27.07.2018

SP Broniszew

P.Kuźnica Kiedrzyńska

3.

30.07.2018 - 10.08.2018

SP Stary Kocin

SP Radostków

4.

13.08.2018 - 24.08.2018

P. St. Cykarzew

ZSP Wierzchowisko

5.

27.08.2018 - 31.08.2018

ZSP Borowno - cała gmina

 

Zgłoszenia będą przyjmowane w przedszkolach wybranych przez rodziców zgodnie z grafikiem dyżurów, w terminie do 31 maja 2018r.

 

Podobnie jak w latach poprzednich ciepły posiłek będzie zagwarantowany w przypadku liczby zgłoszonych przedszkolaków 10 osób i więcej. Jeśli zgłoszonych dzieci jest mniej niż 10, to otrzymują suchy prowiant i herbatę.

Opłaty za wyżywienie i pobyt powyżej 5 godzin pobierane będą w pierwszym dniu pobytu dziecka za cały zgłoszony czas pobytu. W przypadku nieobecności dziecka zwrot opłat możliwy tylko w uzasadnionych sytuacjach zgodnie z zapisem w umowie.