CookiesAccept

UWAGA! Ta strona używa plików cookies (cisteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Polityka plików “cookies” serwisu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borownie:


1. Poprzez piki “cookies” należy rozumieć dane informatyczne przechowywane w urządzeniach końcowych użytkowników, przeznaczone do korzystania ze stron internetowych. Są to pliki tekstowe, zawierające nazwę strony internetowej, z której pochodzą oraz czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
2. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
3. Pliki cookies przeznaczone są do korzystania ze stron serwisu. Operator wykorzystuje te pliki min. do: możliwości logowania i utrzymywania sesji użytkownika na każdej kolejnej stronie serwisu, dopasowania zawartości strony internetowej do indywidualnych preferencji użytkownika, przede wszystkim pliki te rozpoznają jego urządzenie, aby zgodnie z jego, preferencjami wyświetlić stronę, do tworzenia anonimowych statystyk z wyłączeniem możliwości identyfikacji użytkownika.
4. Pliki cookies wykorzystywane przez partnerów operatora strony internetowej, w tym w szczególności użytkowników strony internetowej, podlegają ich własnej polityce prywatności.
5. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych stosujemy procedury i zalecenia ustawodawcy, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym.
6. Standardowo oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych domyślnie dopuszcza umieszczanie plików cookies na urządzeniu końcowym Użytkownika, jednak ustawienia te mogą zostać zmienione przez Użytkownika w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę “cookies” w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym przesłaniu na urządzenia użytkownika.
7. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym chwili zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach przeglądarki internetowej.
8. Operator Serwisu informuje, że zmiany ustawień w przeglądarce internetowej użytkownika mogą uniemożliwić poprawne działanie Stron Internetowych.

Dzień Pluszowego Misia


24 listopada w Przedszkolu w Borownie  miała miejsce uroczystość Światowy Dzień Pluszowego Misia. Wszystkie dzieci bardzo lubią swoje misie i w tym dniu miały okazję przynieść je do przedszkola. Przedszkolaki poznały ciekawą historię Pluszowego Misia , rozwiązywały zagadki o znanych misiach z popularnych bajek. Dużo opowiadały o swoich pluszakach  i bawiły się z nimi przy muzyce. Puchatki i Kotki Psotki odwiedziły wraz ze swoimi misiami Panią Dyrektor. Dzieci dokładnie sprawdziły wiedzę Pani Dyrektor na temat Misiów znanych i lubianych, która okazała  się bardzo duża, a następnie wręczyły jej medal i dyplom Przyjaciela  Misia oraz poczęstowały żelkowymi misiami. Nasz kolega Franuś z grupy Kotki Psotki przyprowadził wraz ze swoim misiem jeszcze jednego ważnego gościa do przedszkola - Pana Dyrektora. Przedszkolaki również sprawdziły dokładnie wiedzę Pana Dyrektora na temat znanych bohaterów misiowych . Wiedza Pana Dyrektora okazała się również bardzo obszerna, za co dzieci wręczyły Dyrektorowi medal i dyplom Przyjaciela  Misia i poczęstowały żelkowymi misiami.

https://szkolaborowno.pl/images/phocagallery/wiatowydziepluszowegomisia2017/thumbs/phoca_thumb_l_dsc_2834.jpg

Na zakończenie uroczystości wszystkie przedszkolaki zajadały się pysznymi żelkami w kształcie misiów i wesoło bawiły się przy muzyce.

nauczycielka mgr Anna Nowak

 

https://szkolaborowno.pl/images/phocagallery/wiatowydziepluszowegomisia2017/thumbs/phoca_thumb_l_dsc_2840.jpg

https://szkolaborowno.pl/images/phocagallery/wiatowydziepluszowegomisia2017/thumbs/phoca_thumb_l_dsc_2875.jpg

https://szkolaborowno.pl/images/phocagallery/wiatowydziepluszowegomisia2017/thumbs/phoca_thumb_l_dsc_2897.jpg

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ...