ul. Klonowa 6/8,
42-233 Borowno

Grono Pedagogiczne

 

 

NASZ ZESPÓŁ

 

 

mgr Urszula

Soboniak

 

nauczyciel

edukacji wczesnoszkolnej

i wychowawca klasy 2

 
IMG 2570 
"Pani Ula jest bardzo miła i ogromnie ją lubimy.
Każda lekcja z panią Ulą to wspaniałe przeżycie!
Jest wyjątkowa i niesamowita."

Martyna i Patrycja

 

mgr Marzanna

Wróbel

nauczyciel

edukacji wczesnoszkolnej

i wychowawca klasy 3

IMG 2563
"Pani Marzena jest dla nas jak druga mama,
możemy zawsze się do niej zwrócić,
gdy czegoś nie wiemy. Ona zawsze nam pomoże,
przytuli, gdy nam źle, wszystko wytłumaczy.
To jest nasza wychowawczyni cierpliwa,
radosna i kochana."

Natalka K. i Natalka B.

mgr Justyna

Radecka

nauczyciel

języka angielskiego

i wychowawca klasy 4 

IMG 2561

"Lekcje z Panią Justyną są najlepsze!
Potrafi każdemu poprawić humor,

gdy ktoś ma gorszy dzień.
Zawsze możemy na nią liczyć!"

Ania i Natalka

mgr Karolina

Dziubińska

nauczyciel

informatyki

i wychowawca klasy 5

IMG 2565
"Z Panią Karoliną każda spędzona chwila
jest niesamowita. Pani nam zawsze pomaga,
zabawia, zabiera nas na super wycieczki.
Uwielbiamy Panią!"
Alicja i Maja

mgr Sabina

Szostek

nauczyciel

fizyki i techniki

IMG 2572  

lic. Anna

Pożarlik

nauczyciel

muzyki

i wychowawca świetlicy

''Kochana Pani Ania jest od grania i śpiewania.
Pomocną dłoń zawsze wyciągnie do ciebie,
abyś czuł sie jak w niebie.

Bez wątpienia anielski głos ma, na pianinie piękne gra."
Emilia i Dominika

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mgr Anna Nowak nauczyciel wychowania przedszkolnego
mgr Roma Pamuła wychowawca grupy przedszkolnej starszej
mgr Iwona Warkiewicz wychowawca grupy przedszkolnej młodszej
mgr Urszula Soboniak nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 2 SP
mgr Marzanna Wróbel nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca świetlicy, wychowawca klasy 3 SP
mgr Karolina Dziubińska nauczyciel informatyki, wychowawca klasy 5 SP
mgr Urszula Ginter nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 1 SP
mgr Agata Tądel nauczyciel języka polskiego,
mgr Urszula Tądel nauczyciel języka polskiego, bibliotekarz
   
mgr Małgorzata Lampa nauczyciel matematyki, wychowawca klasy 8 SP
mgr Iwona Gonera nauczyciel matematyki, wychowawca klasy 7 SP
mgr Justyna Radecka nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy 4
mgr Robert Bielecki nauczyciel języka angielskiego
mgr Magdalena Błaszczyk
nauczyciel języka niemieckiego, logopeda
mgr Robert Wysmołek nauczyciel historii, wos, wdż, wychowawca klasy 6
mgr Ewa Jagusiak nauczyciel geografii
mgr Alina Nabiałczyk
nauczyciel chemii,nauczyciel wspomagający
mgr Beata Czubacka nauczyciel biologii, wychowania fizycznego
mgr Sabina Szostek nauczyciel fizyki, techniki,
mgr Michał Klimas nauczyciel wychowania fizycznego, nauczyciel przyrody
mgr Artur Rybaniec nauczyciel wychowania fizycznego
mgr Katarzyna Rybaniec nauczyciel plastyki
Anna Pożarlik
nauczyciel muzyki
mgr Anita Gawron polonista, bibliotekarz
mgr Katarzyna Prokopowicz nauczyciel wspomagający
mgr Aleksandra Szczęsna - Cyprych nauczyciel wspomagający
   

mgr Magdalena Brewczyńska - Jeziak

pedagog
mgr Paweł Puchała pedagog
mgr Marta Wojciechowska(zastępstwo: Anna Jończyk)
religia
ks. mgr Adam Kępka
religia