Koncert Charytatywny

"Pomóżmy Ewelinie"

 

Szanowni Państwo!

Wraz z zarządem LKPS Borowno z całego serca pragniemy poprosić Was o wsparcie naszej inicjatywy zorganizowania charytatywnego koncertu, którego dochód w całosci przeznaczymy na pilne leczenie naszej absolwentki, Eweliny Szymczak. W naszej inicjatywie postanowiło nas wesprzeć wiele osób, firm, muzyków oraz ludzi dobrej woli - fundując przedmioty, wejściówki oraz bony, które możemy wylicytować podczas akucji. Oprócz tego działać będzie kawiarenka, gdzie będzie można zakupić pyszne ciasta oraz kawę i herbatę, a każda przeznaczona na to złotówka powiększy szansę Eweliny na odzyskanie zdrowia. Dlatego prosimy Was gorąco Kochani o liczne przybycie w dniu 19.02.2017r. o godz. 16.00 do naszej szkoły i włączenie się w tę wielką pomoc. Spędźcie z nami wspaniale to niedzielne popołudnie, pomagając jednocześnie Ewelinie!

Wystąpi przed Państwem Ana Andrzejewska i Iga Kozacka (znane z programy The Voice of Poland), wokalisci ze Studia Piosenki w Mykanowie oraz uczniowie ZSP w Borownie. Będziecie mogli skorzystać z zabiegów kosmetycznych oraz wspaniale spędzić czas ze swoimi rodzinami oraz ludźmi dobrej woli. Zróbmy razem coś dobrego!

Poniżej znajdą Państwo listę przykładowych rzeczy oraz usług,

które będzie można wylicytować podczas aukcji: