Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy

o Janie Pawle II TOTUS TUUS

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

I MIEJSCE : SP w Zawadzie ( 90 pkt )

 Maria Kosior, Julia Mordaka, Aleksandra Jaśkiewicz

 

II MIEJSCE : SP w Sieradzu ( 88 pkt )

Maria Romek, Oliwia Milczarek, Dominika Kowalska

 

III MIEJSCE: SP w Rybniku ( 78 pkt )

Piotr Adamczyk, Maria Pifczyk, Nicole Kuźmak

 

IV MIEJSCE :  SP w Bobrowicach (  77 punktów; czas – 47:11 )

Lidia Białkowska, Julia Koniecka, Jakub Ryżak

 

V MIEJSCE : SP w Borownie ( 77 punktów; czas – 47:40 )

Amelia Nowak, Oskar Serwiak, Angelina Borowiec...

 

VI MIEJSCE : SP w Sieradzu ( 76 punktów )

Kinga Jurek, Maja Trela, Martyna Grzelczak

 

VII MIEJSCE : SP w Siedlcach ( 75 punktów )

Lidia Mitura, Patrycja Bazan, Zofia Kania

 

VIII MIEJSCE : SP w Zapałowie ( 74 punkty )

Amelia Gółka, Angelika Stepańczuk, Sandra Hulak

 

IX MIEJSCE : SP w Kraczkowej ( 74 punkty; czas -  42:10 )

Maciej Kunysz, Zuzanna Nycz, Marlena Panek

 

X MIEJSCE : SP  w Wierzchowisku (  73 punkty )

Julia Koćwin, Martyna Walczak, Filip Kubas

 

XI MIEJSCE: ZSP w Jadownikach (  71 punktów ; czas 27:50 )

Zofia Miśkowicz, Amelia Małek, Aleksandra Kądziołka

 

XII MIEJSCE : SP w Widzowie ( 71 punktów; czas; 41:33 )

Jakub Krok, Kinga Koza, Julia Musiał

 

XIII MIEJSCE: SP w Podolu Górowej ( 70 punktów; czas – 20:34 )

Antoni Duda, Władysław Karbownik, Natalia Konieczna

 

XIV MIEJSCE: SP w Kraczkowej ( 70 punktów; czas -  34:12 )

Aleksandra Cukierada, Oliwia Janowska, Patrycja Techman

 

XV MIEJSCE : SP nr 24 w Częstochowie ( 70 punktów; czas – 34:12)

Ola Domańska, Ewa Ściegienka, Julia Patyk

 

XVI MIEJSCE : SP w Siedlcach ( 69 punktów )

Marcel Chromiński, Bartek Młynarczyk, Krystian Baranek

 

XVII  MIEJSCE : SP nr 24 w Częstochowie ( 68 punktów )

Jakub Karoń, Wiktoria Kasprzyk, Piotr Kopytko

 

XVIII MIEJSCE :  SP w Twardogórze ( 65 punktów; czas -  46:00 )

Jakub Gajewski, Nikodem Jesionka, Kacper Kocemba

 

XIX MIEJSCE : SP w Twardogórze ( 65 punktów; czas -  46:34 )

Hubert Gonera, Jakub Sztul, Brajan Krawczyk

 

XX MIEJSCE: SP w Kraczkowej ( 63 punkty )

Wiktoria Michna, Karolina Techman, Patrycja Bącal

 

Pozostałe placówki uzyskały niższe wyniki.


Przypominamy, że nagrodzony sprzętem elektronicznym
 zostaje najlepszy zespół, czyli miejsce I.

Natomiast 5 zespołów z najlepszym wynikiem otrzymają

 nagrody książkowe oraz dyplomy.

Nagrody oraz dyplomy zostaną wysłane na adresy szkolne
podane w karcie zgłoszenia na konkurs.

 

 

 

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

 

I MIEJSCE: IX LO im. CK Norwida  w Częstochowie ( 92 pkt )

Oliwia Dominiak, Karolina Halbiniak, Łukasz Ancerowicz

 

II MIEJSCE : ZSP w Siemiatyczach ( 91 pkt )

Aleksandra Oleksiuk, Daniela Zubrzycka, Natalia Krajewska

 

III – MIEJSCE : VII LO im. M. Kopernika w Częstochowie ( 81 pkt )

Julia Radek, Roksana Ręczmin, Natalia Skuza

 

IV MIEJSCE : TZN w Częstochowie ( 77 punktów )

Julia Nocuń, Martyna Nowacka, Magdalena Rykała

V MIEJSCE : TZN w Częstochowie ( 66 punktów )

Adrian Jeziorski, Michał Bęben, Tomasz Górski

 

VI MIEJSCE : VII LO w Częstochowie ( 63 punkty )

Elżbieta Krasiejko, Martyna Mirczak, Jagoda Radecka

 

 

Przypominamy, że nagrodzony sprzętem elektronicznym
 zostaje najlepszy zespół, czyli miejsce I.

Natomiast 5 zespołów z najlepszym wynikiem otrzymają

 nagrody książkowe oraz dyplomy.

Nagrody oraz dyplomy zostaną wysłane na adresy szkolne
podane w karcie zgłoszenia na konkurs.

 

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.

Szczególne podziękowania składamy także opiekunom drużyn,
którzy koordynowali swoje zespoły.

 Gratulujemy!