Szanowni Rodzice!
Dziękujemy za Waszą postawę oraz odpowiedzialność, jaką się wykazaliście. Po raz kolejny udowodniliście, że można na Was liczyć, że zdrowie i rodzina są najważniejsze i że przy pełnej współpracy można razem daleko dojść. Że w pełni można Wam zaufać.
Podczas naszych działań e-learningowych wiemy, że mimo tego, że obecnie działamy pod priorytetowym hasłem #zostańwdomu – jesteśmy zjednoczeni.
Dzieci są najważniejsze, są naszą przyszłością i całym naszym światem – dlatego to, co obecnie nas dotknęło – z dnia na dzień utwierdza nas w przekonaniu, że dla nich zrobimy wszystko, że każda chwila może stać się tą, którą będziemy długo wspominać, która uzmysłowiła nam tak wiele.
Miejmy nadzieję, że wkrótce sytuacja w naszym kraju i na świecie uspokoi się, a Wam życzymy wytrwałości, wyrozumiałości i przede wszystkim zdrowia!
 
Dziękuję!
mgr Artur Rybaniec
Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Borownie