Niezwykła wizyta św. Mikołaja w Przedszkolu

Dziś od samego rana w przedszkolu czekała na naszych przedszkolaczków niespodzianka... Odkryliśmy ślady św. Mikołaja prowadzące tuż do choinki... Być może przybył rozeznać się, czy nasze przedszkole jest gotowe do jego przyjęcia. Ok. godz. 10:00 zawitały do nas najpierw mikołajkowe elfy, z którymi każdy przedszkolaczek wykonał ozdoby choinkowe, a później - prosto z Krainy "Kolorowo i bombowo" zapukał do okna PRAWDZIWY MIKOŁAJ! To była niezwykła wizyta, bo jak się okazało każdy przedszkolak był grzeczny i dostał prezent. Nawet Panie :) Jeszcze raz dziękujemy św. Mikołajowi oraz elfom,że pamiętali o nas. Dziękujemy także Radzie Rodziców, która dopilnowała, aby Mikołaj do nas trafił:)

 

Więcej zdjęć na naszym szkolnym facebooku ---> kliknij TUTAJ!