ul. Klonowa 6/8,
42-233 Borowno

Aktualności

Dzień Seniora

Dzień Seniora to szczególne święto, święto ludzi starszych, którym należy się szacunek i uznanie za bezinteresowną miłość i mądrość, jakimi obdarowują młodsze pokolenia. To oni sa w naszych domach siewcami tradycji. Niosą ciepło i zrozumienie, kultywują stare obrzędy i zwyczaje, przez co wzbogacają i przekazują unikalna kulturę i obyczaje naszego regionu. 30 listopada 2016 r. w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Seniora. W tym dniu życzenia zdrowia, długich lat życia w dobrym zdrowiu, w gronie najbliższych, pogody ducha, satysfakcji oraz spełnienia marzeń złożyła naszym licznie przybyłym seniorom Pani Dyrektor Agata Tądel. W bogatym programie artystycznym wystąpili uczniowie ZSP : przedszkolaki, uczniowie SP i Gimnazjum. Piosenki, wiersze, pokazy grup tanecznych, przedstawienie „Czerwony Kapturek” przeplatane dobrym dowcipem i humorem przygotowane zostało pod kierunkiem nauczycieli: Pań Iwony Gonery, Katarzyny Warońskiej, Anety Truszkowskiej-Karoń, Katarzyny Rybaniec i oczarowały zgromadzoną publiczność dostarczając wielu radości. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i miła atmosferę spotkania. Do zobaczenia za rok!

DSC_0661

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ

TUTAJ