Ślubujemy!

W środę 16 października 2019 roku odbyła się Uroczystość Pasowania na uczniów klasy pierwszej. To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców. Na ceremonię przybyli zaproszeni goście, rodzice pierwszoklasistów oraz koledzy i koleżanki z klas II i III.

Uroczystość pasowania uczniów klasy pierwszej rozpoczęła się wystąpieniem dyrektora szkoły p. Artura Rybańca, który powitał wszystkich zebranych i skierował gorące słowa do pierwszoklasistów. Uczniowie klasy pierwszej przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. To był egzamin, który zdali na szóstkę.Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania na sztandar szkoły, który odczytała wychowawczyni Urszula Soboniak oraz pasowanie na uczniów, którego dokonał dyrektor A.Rybaniec. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Borownie. Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale. Nie zabrakło też upominków i słodkości od rodziców.

W klasie czekał na uczniów słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Na zakończenie wszyscy zasadzili przed szkołą pamiątkowe drzewko. Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy.

Kochane Pierwszaki!

Cieszymy się, że jesteście już uczniami i życzymy Wam sukcesów w nauce.

Powodzenia!

Urszula Soboniak