CookiesAccept

UWAGA! Ta strona używa plików cookies (cisteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Polityka plików “cookies” serwisu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borownie:


1. Poprzez piki “cookies” należy rozumieć dane informatyczne przechowywane w urządzeniach końcowych użytkowników, przeznaczone do korzystania ze stron internetowych. Są to pliki tekstowe, zawierające nazwę strony internetowej, z której pochodzą oraz czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
2. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
3. Pliki cookies przeznaczone są do korzystania ze stron serwisu. Operator wykorzystuje te pliki min. do: możliwości logowania i utrzymywania sesji użytkownika na każdej kolejnej stronie serwisu, dopasowania zawartości strony internetowej do indywidualnych preferencji użytkownika, przede wszystkim pliki te rozpoznają jego urządzenie, aby zgodnie z jego, preferencjami wyświetlić stronę, do tworzenia anonimowych statystyk z wyłączeniem możliwości identyfikacji użytkownika.
4. Pliki cookies wykorzystywane przez partnerów operatora strony internetowej, w tym w szczególności użytkowników strony internetowej, podlegają ich własnej polityce prywatności.
5. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych stosujemy procedury i zalecenia ustawodawcy, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym.
6. Standardowo oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych domyślnie dopuszcza umieszczanie plików cookies na urządzeniu końcowym Użytkownika, jednak ustawienia te mogą zostać zmienione przez Użytkownika w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę “cookies” w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym przesłaniu na urządzenia użytkownika.
7. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym chwili zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach przeglądarki internetowej.
8. Operator Serwisu informuje, że zmiany ustawień w przeglądarce internetowej użytkownika mogą uniemożliwić poprawne działanie Stron Internetowych.

Ahoj przygodo!

 

W piątek wszystkie dzieci z grupy Kotki-Psotki  przebrały się za piratów i z niecierpliwością czekały na fantastyczną przygodę, jaką zapowiadał Piracki Dzień. Tuż po śniadaniu do dzieci dotarła wiadomość znad morza…
Na tablicy pirat Barnaba zostawił  mapę i list, w którym zaprosił Kotki-Psotki do wyjątkowej zabawy w poszukiwaczy pirackiego skarbu. Z wypiekami na twarzy  przedszkolaki  udały się na poszukiwanie ukrytego skarbu, kierując się napotkanymi po drodze znakami. Kolejne  mapy i listy z nowymi zadaniami, jakie czekały na dzieci, ukryte były w różnych miejscach na terenie wokół szkoły. Na placu zabaw dzieci znalazły szkatułkę a w niej klucze  niezbędne do otwarcia   poszukiwanego skarbu.
Kolejne strzałki i wskazówki zaprowadziły  dzielnych poszukiwaczy pod tuję, która rośnie przy ogrodzeniu szkolnym.
I udało się !!! Skrzynia Skarbów została odnaleziona! W  jej środku na każdego dzielnego pirata czekały słodkie niespodzianki, dyplomy i medale pirackie.