Mamy to!
ZIELONA PRACOWNIA nasza!

Z ogromną radością informujemy, że w tym roku podjęliśmy kolejną próbę walki o "Zieloną Pracownię 2019" i udało się!

Konkurs skierowany był do organów prowadzących placówki oświatowe z terenu województwa śląskiego.

Przedmiotem konkursu było utworzenie projektu szkolnej pracowni na potrzeby nauk przyrodniczych, biologicznych, ekologicznych, geograficznych, geologicznych czy chemiczno-fizycznych.

Nadesłane wnioski oceniono biorąc pod uwagę: pomysł na zagospodarowanie pracowni (wykorzystanie przestrzeni, funkcjonalność, estetykę kreatywność, innowacyjność rozwiązań), różnorodność pomocy dydaktycznych, wyposażenia i sprzętu oraz zasadność ich zakupu.

Już w tym roku jedną z sal naszej szkoły wyposażymy w doskonałe sprzęty dydaktyczne, zmienimy kolorystykę, wystrój, dekoracje itp.

A  Wy - Kochani uczniowie - będziecie mieć możliwość nauki w doskonałych eko-warunkach :)