CookiesAccept

UWAGA! Ta strona używa plików cookies (cisteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Polityka plików “cookies” serwisu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borownie:


1. Poprzez piki “cookies” należy rozumieć dane informatyczne przechowywane w urządzeniach końcowych użytkowników, przeznaczone do korzystania ze stron internetowych. Są to pliki tekstowe, zawierające nazwę strony internetowej, z której pochodzą oraz czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
2. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
3. Pliki cookies przeznaczone są do korzystania ze stron serwisu. Operator wykorzystuje te pliki min. do: możliwości logowania i utrzymywania sesji użytkownika na każdej kolejnej stronie serwisu, dopasowania zawartości strony internetowej do indywidualnych preferencji użytkownika, przede wszystkim pliki te rozpoznają jego urządzenie, aby zgodnie z jego, preferencjami wyświetlić stronę, do tworzenia anonimowych statystyk z wyłączeniem możliwości identyfikacji użytkownika.
4. Pliki cookies wykorzystywane przez partnerów operatora strony internetowej, w tym w szczególności użytkowników strony internetowej, podlegają ich własnej polityce prywatności.
5. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych stosujemy procedury i zalecenia ustawodawcy, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym.
6. Standardowo oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych domyślnie dopuszcza umieszczanie plików cookies na urządzeniu końcowym Użytkownika, jednak ustawienia te mogą zostać zmienione przez Użytkownika w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę “cookies” w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym przesłaniu na urządzenia użytkownika.
7. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym chwili zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach przeglądarki internetowej.
8. Operator Serwisu informuje, że zmiany ustawień w przeglądarce internetowej użytkownika mogą uniemożliwić poprawne działanie Stron Internetowych.

Black Angels triumfatorem
w I Turnieju Dzikich Drużyn
w piłce nożnej
Borowno 2019

 

Drużynę ,,Czarnych Aniołów” do zwycięstwa poprowadził najlepszy strzelec turnieju Grzegorz Kędzierski. W finale pokonali  Oldboys Kłomnice  4:0.

W meczu o trzecie miejsce Bismart  zwyciężył z Notoriusami 3:1.

Kibice zgromadzeni w Niedzielny poranek na hali w  Borownie mogli zobaczyć na parkiecie wielu młodych ambitnych zawodników drużyn z Częstochowy i okolic , a także ,, starych wyjadaczy” boisk z regionu Częstochowskiego .

Na parkiecie nie zabrakło również absolwentów naszej szkoły: Przemka Kniejskiego(Grom Cykarzew), Tomka Kowalczyka(GLKS Gmina Kłomnice), Jacka i Konrada Kiebdajów (GLKS Gmina Kłomnice) oraz  Antka Rybańca                   ( KOS Victoria Częstochowa)...

Mecze w  grupach.

1.Oldboys Kłomnice –No Name 3-2 (Franc M x2,Franc A ; Bodanka  x2)

2.Bismart-Astar Team 2-1 (Błędowski,Włodarczyk ; Synowiec)

3.Ziomeczki-Notorius 2-4 (Kiebdaj J,Kiebdaj K; Kaczmarek x 3, Magdziarz)

4.North Ham-Young Team 1-3 (Flak

; Turek, Lipnicki,Mendak)

5.No Name-Ziomeczki 1-4 (Kniejski;Kiebdaj J x2,Kiebdaj K,Jarczok T)

6.Astar Team-North Ham 5-1 (Synowiec x2,Gołębiowski x3;Kowalik P

7.Brygada Kryzys-Oldboys Kłomnice 0-7 (Ligocki A x2,Franc A,Franc M x3,Świąc Z)

8.Black Angels-Bismart 4-1 (Janta M, Koszownik P,Kędzierski G x2;Włodarczyk O)

9.Ziomeczki-Black Angels 6-0 (Kiebdaj J,Kowalczyk T,Kiedbaj K x2,Perliński M,Jarczok T)

10.North Ham-Black Angels 2-4 (Kowalik P x2; Kędzierski x2,Glin K,Koszownik P)

11.Notorius-No Name 1-1 ( Magdziarz;Kniejski P)

12.Young Team-Astar Team 1-3 (Mendak;Gołębiowski R x2,Synowiec )

13.Brygada Kryzys-Notorius 3-4 (Soboniak M,Kasprzyk K x2;Magdziarz x3, Kaczmarek ,Rybaniec A)

14.Black Angels-Young Team 7-2  (Kędzierski x 4,Koszownik, Glin,Błaszczyk;Badura, Mendak)

15.Oldboys Kłomnice-Ziomeczki 0:0

16.Bismart-North Ham 1-1 (Błędowski;Flak)

17.Notorius-Oldboys Kłomnice 1-2 (Kaczmarek ; Franc A x2)

18.Young Team-Bismart 2-3 (Badura,Turek; Błędowski,Włodarczyk,Romanowski)

19.No Name –Brygada Kryzys 5:2 (Bodanka x3,Kniejskix2 ; Soboniak,Kostrzewa)

20.Astar Team-Black Angels 2:5 (Gołębiowski, Synowiec;Glin,Janta,Kędzierski x2,Koszownik)

Półfinał I

Oldboys Kłomnice-Bismart 2-1 (Świąc,Franc; Włodarczyk)

Półfinał II

Notorius-Black Angels 1-1 k.2-3 (Kaczmarek, Gołda; Kędzierski x2)

Mecz o 3 miejsce

Notorius – Bismart 1-3 (Kaczmarek;Włodarczyk,Błędowski,Turek )

Finał

Black Angels-Oldboys Kłomnice  4-0 ( Koszownik x2 , Kędzierski x 2)

Końcowa Klasyfikacja Turnieju.

1

Black Angels

2

Oldboys Kłomnice

3

Bismart

4

Notorius

5

Ziomeczki

6

Astar Team

7

No Name

8

Young Team

9

North Ham

10

Brygada Kryzys

 

Najlepszym Bramkarz- Franc Mateusz 

 Najlepszy Strzelec – Kędzierski Grzegorz

 Najlepszy Zawodnik –Włodarczyk Oskar

Strzelcy:

16 – Kędzierski

7-Kaczmarek

6-Gołębiowski,Koszownik,Franc A

5-Franc M,Bodanka ,Włodarczyk,Magdziarz,Synowiec

4-Błędowski,Kiebdaj J,Kniejski

3-Kiebdaj K,Kowalik,Glin,Turek

2-Flak,Jarczok,Ligocki,Świąć,Janta,Soboniak,Kasprzyk ,Badura,

1-Lipnicki,Mendak,Kowalczyk,Perliński,Rybaniec,Błaszczyk,Romanowski,Kostrzewa,Gołda

SKŁADY:

1.Bismart:

Błędowski Daniel,Nurek Marcel,Romanowski Piotr,Włodarczyk Oskar.

2.No Name:

Kniejski Przemysław,Rygalik Łukasz,Bodanka Adrian,Łągiewska Artur,Rolak Sławomir,

3.Oldboys Kłomnice:

Franc Mateusz, Franc Andrzej,Mucha Marek,Ligocki Adam,Frymus Jacek,Świąć Zbigniew

4.Brygada Kryzys:

Bobel Jakub,Kasprzyk Kamil,Soboniak Marcin,Siuda Łukasz,Kostrzewa Sebastian

5.Young Team

Stelmach Filip,Mendak Szymon,Turek Szymon,Badura Sebastian,Lipnicki Jakub

6.Ziomeczki

Kowalczyk Tomasz,Jarczok Tomasz,Kiebdaj Jacek,Kiebdaj Konrad,Perliński Mateusz,Gieroń Piotr

7.North Ham

Służałek Mikołaj,Mysłek Mikołaj,Nienartowicz Nikodem,Jaśkowski Emil,Olszowy Rafał,Kowalik Patyk,Nienartowicz Daniel,Flak Sebastian,Piekarski Dawid

8.Black Angels

Glin Krzysztof,Janta Maciej,Kędzierski Grzegorz,Koszownik Paweł,Błaszczyk Mariusz,Szymczyk Tomasz

9.Notorius

Magdziarz Mateusz,Włodarek Michał,Głowacki Stefan,Gołda Mateusz,Rybaniec Antonii, Kaczmarek Mateusz

10.Astar Team

Kubik Oskar, Gołębiowski Radosław, Włodarek Jacek, Synowiec  Kacper , Puchała Paweł , Klimas Michał