CookiesAccept

UWAGA! Ta strona używa plików cookies (cisteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Polityka plików “cookies” serwisu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borownie:


1. Poprzez piki “cookies” należy rozumieć dane informatyczne przechowywane w urządzeniach końcowych użytkowników, przeznaczone do korzystania ze stron internetowych. Są to pliki tekstowe, zawierające nazwę strony internetowej, z której pochodzą oraz czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
2. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
3. Pliki cookies przeznaczone są do korzystania ze stron serwisu. Operator wykorzystuje te pliki min. do: możliwości logowania i utrzymywania sesji użytkownika na każdej kolejnej stronie serwisu, dopasowania zawartości strony internetowej do indywidualnych preferencji użytkownika, przede wszystkim pliki te rozpoznają jego urządzenie, aby zgodnie z jego, preferencjami wyświetlić stronę, do tworzenia anonimowych statystyk z wyłączeniem możliwości identyfikacji użytkownika.
4. Pliki cookies wykorzystywane przez partnerów operatora strony internetowej, w tym w szczególności użytkowników strony internetowej, podlegają ich własnej polityce prywatności.
5. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych stosujemy procedury i zalecenia ustawodawcy, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym.
6. Standardowo oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych domyślnie dopuszcza umieszczanie plików cookies na urządzeniu końcowym Użytkownika, jednak ustawienia te mogą zostać zmienione przez Użytkownika w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę “cookies” w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym przesłaniu na urządzenia użytkownika.
7. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym chwili zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach przeglądarki internetowej.
8. Operator Serwisu informuje, że zmiany ustawień w przeglądarce internetowej użytkownika mogą uniemożliwić poprawne działanie Stron Internetowych.

Gminny Dzień Edukacji Narodowej
w szkole w Borownie 2018


         W dniu 19.10.2018r. o godz. 14:00 w nowej hali sportowej naszej szkoły odbył się Gminny Dzień Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyło wielu znamienitych gości oraz pracownicy oświaty z naszej gminy. Szczególne podziękowania za obecność należą się Panu Stanisławowi Gmitrukowi – Przewodniczącemu Sejmiku Wojewódzkiego, Panu Krzysztofowi Smeli – Staroście Częstochowskiemu, Radnym Gminy Mykanów na czele z przewodniczącym - Panem Włodzimierzem Cichoniem. Swoją obecnością zaszczycili także: Wizytator Delegatury Kuratorium Oświaty w Częstochowie - Pani Edyta Świerczewska, Dyrektor SOD-u w Częstochowie - Pan Zbigniew Janus oraz Prezes Banku Spółdzielczego w Mykanowie – Pani Krystyna Skoczylas.

Spotkanie rozpoczęło się od powitania gości przez dyrekcję ZSP w Borownie, po czym wszystkich zaproszono na obiad.Po posiłku gospodarz  naszej gminy – Wójt Dariusz Pomada powitał obecnych gości, nauczycieli, pracowników obsługi oraz emerytów. Następnie goście w swoich wystąpieniach przekazali najlepsze życzenia
z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim pracownikom oświaty. W dalszej części Wójt Gminy Mykanów wręczył podziękowania i Nagrody Wójta dyrektorom, nauczycielom oraz pracownikom obsługi, którzy w minionym roku szkolnym w ogromnym stopniu przyczynili się do dobrego wizerunku oświaty w naszej gminie...

Nauczyciele, którzy w 2018 roku zdobyli stopień nauczyciela mianowanego, złożyli uroczyste ślubowanie. Władze ZNP wręczyły nagrody książkowe nauczycielom
i pracownikom obsługi, którzy w 2018 roku obchodzili jubileusze pracy w oświacie.

Spotkanie dopełnił  program artystyczny w wykonaniu uczniów szkoły w Borownie – w tym roku był to musical.

W czasie spotkania każdy mógł spróbować pysznych i efektownie prezentujących się przekąsek, a także zwiedzić nowo dobudowaną część placówki.

Społeczność szkoły w Borownie serdecznie dziękuje wszystkim za udział w uroczystości. Jesteśmy niezmiernie dumni, że  w tym szczególnym roku 100. rocznicy odzyskania Niepodległości mogliśmy być gospodarzami  pięknego Święta Nauczycieli.

 Więcej zdjęć z tego dnia KLIKNIJ TUTAJ!