CookiesAccept

UWAGA! Ta strona używa plików cookies (cisteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Polityka plików “cookies” serwisu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borownie:


1. Poprzez piki “cookies” należy rozumieć dane informatyczne przechowywane w urządzeniach końcowych użytkowników, przeznaczone do korzystania ze stron internetowych. Są to pliki tekstowe, zawierające nazwę strony internetowej, z której pochodzą oraz czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
2. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
3. Pliki cookies przeznaczone są do korzystania ze stron serwisu. Operator wykorzystuje te pliki min. do: możliwości logowania i utrzymywania sesji użytkownika na każdej kolejnej stronie serwisu, dopasowania zawartości strony internetowej do indywidualnych preferencji użytkownika, przede wszystkim pliki te rozpoznają jego urządzenie, aby zgodnie z jego, preferencjami wyświetlić stronę, do tworzenia anonimowych statystyk z wyłączeniem możliwości identyfikacji użytkownika.
4. Pliki cookies wykorzystywane przez partnerów operatora strony internetowej, w tym w szczególności użytkowników strony internetowej, podlegają ich własnej polityce prywatności.
5. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych stosujemy procedury i zalecenia ustawodawcy, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym.
6. Standardowo oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych domyślnie dopuszcza umieszczanie plików cookies na urządzeniu końcowym Użytkownika, jednak ustawienia te mogą zostać zmienione przez Użytkownika w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę “cookies” w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym przesłaniu na urządzenia użytkownika.
7. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym chwili zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach przeglądarki internetowej.
8. Operator Serwisu informuje, że zmiany ustawień w przeglądarce internetowej użytkownika mogą uniemożliwić poprawne działanie Stron Internetowych.

Ogólnopolski Konkurs o św. Janie Pawle II

2019

 

 

Wykaz laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego
o św. Janie Pawle II 2019
 

Laureatów wraz z opiekunami zapraszamy w dniu 17.05.2019r.

do Muzeum Monet i Medali w Częstochowie na godz. 12:00

na uroczyste rozdanie dyplomów oraz nagród.

 

***

Drużyny zakwalifikowane proszone są o stawienie się

w Muzeum Monet i Medali w Częstochowie wraz z opiekunem o godz. 8:45

Do zobaczenia!

 

* * *

Publikacja wyników

I etapu Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o św. Janie Pawle II

 

Informujemy,że wyniki z I etapu Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o św. Janie Pawle II

zostaną opublikowane w dniu 13.05.2019r. do godz. 12:00

 

 

 

***

Ważna informacja dot. próby technicznej z dn. 8. maja br.

 

Próba techniczna Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Janie Pawle II, którego jesteśmy organizatorem - przebiegła pomyślnie. Dziękujemy za udział.

Przypominamy,że na tych samych zasadach

w dn. 10. 05. 2019r. ( piątek) o godz. 9: 00 odbędzie  się I ETAP KONKURSU!

W przypadku pytań - czekamy pod nr-em kontaktowym: 343 13 33 13

 

 

***

UWAGA!
WAŻNY KOMUNIKAT!

 

W związku z trwaniem Ogólnopolskiego Strajku Pracowników Oświaty i ograniczonymi możliwościami pracy szkół w całej Polsce - organizatorzy Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o św. Janie Pawle II zmieniają termin zgłoszeń uczniów i termin przebiegu konkursu.

Aktualnie karty zgłoszeń można nadsyłać do dn. 6.05.2019r.

 

Próba techniczna odbędzie się w dn. 8.05.2019r.

I etap ONLINE - dn. 10.05.2019r.

 

***

REGULAMIN OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY
O ŚW. JANIE PAWLE II - KLIKNIJ TUTAJ

 

 

REGULAMIN OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
O ŚW. JANIE PAWLE II

 

* * *