CookiesAccept

UWAGA! Ta strona używa plików cookies (cisteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Polityka plików “cookies” serwisu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borownie:


1. Poprzez piki “cookies” należy rozumieć dane informatyczne przechowywane w urządzeniach końcowych użytkowników, przeznaczone do korzystania ze stron internetowych. Są to pliki tekstowe, zawierające nazwę strony internetowej, z której pochodzą oraz czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
2. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
3. Pliki cookies przeznaczone są do korzystania ze stron serwisu. Operator wykorzystuje te pliki min. do: możliwości logowania i utrzymywania sesji użytkownika na każdej kolejnej stronie serwisu, dopasowania zawartości strony internetowej do indywidualnych preferencji użytkownika, przede wszystkim pliki te rozpoznają jego urządzenie, aby zgodnie z jego, preferencjami wyświetlić stronę, do tworzenia anonimowych statystyk z wyłączeniem możliwości identyfikacji użytkownika.
4. Pliki cookies wykorzystywane przez partnerów operatora strony internetowej, w tym w szczególności użytkowników strony internetowej, podlegają ich własnej polityce prywatności.
5. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych stosujemy procedury i zalecenia ustawodawcy, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym.
6. Standardowo oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych domyślnie dopuszcza umieszczanie plików cookies na urządzeniu końcowym Użytkownika, jednak ustawienia te mogą zostać zmienione przez Użytkownika w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę “cookies” w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym przesłaniu na urządzenia użytkownika.
7. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym chwili zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach przeglądarki internetowej.
8. Operator Serwisu informuje, że zmiany ustawień w przeglądarce internetowej użytkownika mogą uniemożliwić poprawne działanie Stron Internetowych.

Pasowanie na Pierwszaka 2018

Dzień 5.10.2018r. na długo zapisze się w naszej pamięci, bowiem w tym dniu przyjęliśmy 16. dzieci w Poczet Uczniów Szkoły Podstawowej im. Edwarda Reszke w Borownie. Spotkanie rozpoczęli najmłodsi uczestnicy. Zaprezentowane przez nich wierszyki, tańce, śpiewy a nawet i śmiechy – ubrały ten dzień w niesamowita atmosferę. Po wzorowych występach – nastąpiło pasowanie każdego ucznia z osobna. Tego aktu dokonał Pan Dyrektor – Artur Rybaniec . Uczniowie otrzymali dyplomy książkowe upominki, rożki obfitości a także drobne prezenty od starszych kolegów. Po części oficjalnej rodzice świeżo upieczonych pierwszaczków zaprosili wszystkich gości do sali na pysznego torta. Tam dzieci zastały ciekawą niespodziankę. Był to list oraz smakołyki od Kubusia Puchatka. Dzieci były bardzo zadowolone. Pełne wrażeń – na zakończenie tak pięknego dnia – tradycyjnie zasadziły swoje drzewko przed szkołą. Dziękujemy mamom, na które zawsze możemy liczyć, które zawsze w przygotowaniu tego typu dni  służą nam ogromną pomocą. Kochani Uczniowie klasy I – życzymy Wam, aby podróż edukacyjna w naszej szkole była dla Was wyjątkowa i ubrana tylko w dobre doświadczenia. Powodzenia!

 

Więcej zdjęć z pasowania KLIKNIJ TUTAJ!