CookiesAccept

UWAGA! Ta strona używa plików cookies (cisteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Polityka plików “cookies” serwisu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borownie:


1. Poprzez piki “cookies” należy rozumieć dane informatyczne przechowywane w urządzeniach końcowych użytkowników, przeznaczone do korzystania ze stron internetowych. Są to pliki tekstowe, zawierające nazwę strony internetowej, z której pochodzą oraz czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
2. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
3. Pliki cookies przeznaczone są do korzystania ze stron serwisu. Operator wykorzystuje te pliki min. do: możliwości logowania i utrzymywania sesji użytkownika na każdej kolejnej stronie serwisu, dopasowania zawartości strony internetowej do indywidualnych preferencji użytkownika, przede wszystkim pliki te rozpoznają jego urządzenie, aby zgodnie z jego, preferencjami wyświetlić stronę, do tworzenia anonimowych statystyk z wyłączeniem możliwości identyfikacji użytkownika.
4. Pliki cookies wykorzystywane przez partnerów operatora strony internetowej, w tym w szczególności użytkowników strony internetowej, podlegają ich własnej polityce prywatności.
5. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych stosujemy procedury i zalecenia ustawodawcy, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym.
6. Standardowo oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych domyślnie dopuszcza umieszczanie plików cookies na urządzeniu końcowym Użytkownika, jednak ustawienia te mogą zostać zmienione przez Użytkownika w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę “cookies” w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym przesłaniu na urządzenia użytkownika.
7. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym chwili zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach przeglądarki internetowej.
8. Operator Serwisu informuje, że zmiany ustawień w przeglądarce internetowej użytkownika mogą uniemożliwić poprawne działanie Stron Internetowych.

NOWA HALA NA 100!

Uroczyste otwarcie nowej hali sportowej
 przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Borownie

 

        Dzień 21.09.2018r. na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów, pracowników szkoły, rodziców oraz zaproszonych gości. O godz. 14:00 byliśmy świadkami przecięcia wstęgi przed wejściem do nowo wybudowanej części szkoły. Tego ważnego aktu dokonali: Poseł na Sejm RP Pani Lidia Burzyńska, wicedyrektor Delegatury w Częstochowie Kuratorium Oświaty w Katowicach Pani Joanna Grabowska, Starosta Powiatu Częstochowskiego Pan Krzysztof Smela, Wójt Gminy Mykanów Pan Dariusz Pomada, dyrektor ZSP w Borownie Pan Artur Rybaniec, proboszcz parafii Borowno ks. Piotr Krzemiński, przewodnicząca Rady Rodziców Pani Beata Deszcz oraz uczniowie – Julia Kosela i Łukasz Ancerowicz. Potem nastąpiło poświęcenie budynku i tablicy upamiętniającej otwarcie hali sportowej w 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości...

 

Wśród znamienitych gości byli również: asystent europoseł Pani Jadwigi Wiśniewskiej, radny Sejmiku Wojewódzkiego Pan Stanisław Dzwonnik, wójt Gminy Rędziny Pan Paweł Militowski, wójt Gminy Kruszyna Pani Jadwiga Zawadzka, wójt Gminy Miedźno Pan Piotr Derejczyk , przedstawiciele administracji powiatowej i gminnej, dyrektorzy placówek kultury i oświaty oraz wielu  innych… Ale przede wszystkim była społeczność naszej szkoły i mieszkańcy wsi Borowno.  Cieszymy się, że wspólnie mogliśmy przeżyć tak ważną chwilę, która złotymi zgłoskami zapisze się w historii naszej szkoły.

Po oficjalnym przywitaniu gości wyświetlony został krótki film, który w telegraficznym skrócie zilustrował to wielkie przedsięwzięcie, jakim było wybudowanie nowej hali sportowej.   

Następnie przyszedł czas na przemówienia, podziękowania i życzenia. Wszyscy gratulowali szkole w Borownie pięknej, nowoczesnej hali sportowej. Goście, po części oficjalnej, zostali zaproszeni do zwiedzania nowego budynku i na poczęstunek. Należy zaznaczyć, że oprócz nowoczesnej hali sportowej, zyskaliśmy salę językową z najwyższej jakości nowoczesnym sprzętem, dużą stołówkę, profesjonalnie wyposażoną kuchnię, szatnie uczniowskie, toalety z prysznicami. Urząd Gminy Mykanów wyposażył salę komputerową w najnowocześniejszy sprzęt.

W międzyczasie absolwenci naszej placówki przygotowywali się do rozegrania turnieju siatkarskiego. Warto nadmienić, że każdy z nich dostał do gry specjalnie przygotowaną na ten dzień koszulkę sportową z numerem 16 upamiętniającym naszego tragicznie zmarłego absolwenta, wielkiego sportowca, Mistrza Polski w siatkówce w kategorii juniorów– Krzysztofa Laskowskiego.

          Dziękujemy wszystkim, dzięki którym powstał ten wspaniały budynek. Dziękujemy przede wszystkim w imieniu dzieci uczęszczających do naszej szkoły, które codziennie,                          z ogromną dumą w oczach oraz uśmiechem na ustach korzystają z nowych pomieszczeń.
To najpiękniejszy dla nas prezent!

 

Zdjęcia z tego wydarzenia TUTAJ!

 

Relacja VIDEO KLIKNIJ TUTAJ!