CookiesAccept

UWAGA! Ta strona używa plików cookies (cisteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Polityka plików “cookies” serwisu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borownie:


1. Poprzez piki “cookies” należy rozumieć dane informatyczne przechowywane w urządzeniach końcowych użytkowników, przeznaczone do korzystania ze stron internetowych. Są to pliki tekstowe, zawierające nazwę strony internetowej, z której pochodzą oraz czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
2. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
3. Pliki cookies przeznaczone są do korzystania ze stron serwisu. Operator wykorzystuje te pliki min. do: możliwości logowania i utrzymywania sesji użytkownika na każdej kolejnej stronie serwisu, dopasowania zawartości strony internetowej do indywidualnych preferencji użytkownika, przede wszystkim pliki te rozpoznają jego urządzenie, aby zgodnie z jego, preferencjami wyświetlić stronę, do tworzenia anonimowych statystyk z wyłączeniem możliwości identyfikacji użytkownika.
4. Pliki cookies wykorzystywane przez partnerów operatora strony internetowej, w tym w szczególności użytkowników strony internetowej, podlegają ich własnej polityce prywatności.
5. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych stosujemy procedury i zalecenia ustawodawcy, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym.
6. Standardowo oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych domyślnie dopuszcza umieszczanie plików cookies na urządzeniu końcowym Użytkownika, jednak ustawienia te mogą zostać zmienione przez Użytkownika w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę “cookies” w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym przesłaniu na urządzenia użytkownika.
7. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym chwili zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach przeglądarki internetowej.
8. Operator Serwisu informuje, że zmiany ustawień w przeglądarce internetowej użytkownika mogą uniemożliwić poprawne działanie Stron Internetowych.

W nowy rok szkolny 2018/2019 – z nową halą sportową!

Każde rozpoczęcie nowego roku szkolnego jest wyjątkowe, ale tym razem społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borownie miała szczególny powód do dumy…

Pierwszy dzień szkoły nareszcie powitaliśmy w nowej części naszej placówki. Uczniowie z ogromną dumą zasiedli na ławkach oraz trybunach w ogromnej i pachnącej nowością hali sportowej. Uczniowie, jak i rodzice – pełni optymizmu uczestniczyli w krótkim otwarciu roku szkolnego, następnie spotkali się z wychowawcami w swoich klasach. Dla pierwszaczków rozpoczyna się nowa, szkolna przygoda, dlatego to za nich szczególnie trzymamy kciuki. Wierzymy jednak, że każdy z nich poradzi sobie znakomicie w naszych szkolnych murach. Do przedszkola dołączyli także najmłodsi. Dla nich to także trudny, ale jakże ważny w ich rozwoju czas. Swoje pierwsze posiłki to właśnie przedszkolaczki mogły spożyć w tym dniu na naszej nowej jadalni. Jesteśmy dumni z tak wielkich zmian. Mamy nadzieję, że ten rok szkolny przyniesie nam wiele dobrego i tego Wam wszystkim życzymy!