CookiesAccept

UWAGA! Ta strona używa plików cookies (cisteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Polityka plików “cookies” serwisu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borownie:


1. Poprzez piki “cookies” należy rozumieć dane informatyczne przechowywane w urządzeniach końcowych użytkowników, przeznaczone do korzystania ze stron internetowych. Są to pliki tekstowe, zawierające nazwę strony internetowej, z której pochodzą oraz czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
2. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
3. Pliki cookies przeznaczone są do korzystania ze stron serwisu. Operator wykorzystuje te pliki min. do: możliwości logowania i utrzymywania sesji użytkownika na każdej kolejnej stronie serwisu, dopasowania zawartości strony internetowej do indywidualnych preferencji użytkownika, przede wszystkim pliki te rozpoznają jego urządzenie, aby zgodnie z jego, preferencjami wyświetlić stronę, do tworzenia anonimowych statystyk z wyłączeniem możliwości identyfikacji użytkownika.
4. Pliki cookies wykorzystywane przez partnerów operatora strony internetowej, w tym w szczególności użytkowników strony internetowej, podlegają ich własnej polityce prywatności.
5. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych stosujemy procedury i zalecenia ustawodawcy, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym.
6. Standardowo oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych domyślnie dopuszcza umieszczanie plików cookies na urządzeniu końcowym Użytkownika, jednak ustawienia te mogą zostać zmienione przez Użytkownika w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę “cookies” w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym przesłaniu na urządzenia użytkownika.
7. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym chwili zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach przeglądarki internetowej.
8. Operator Serwisu informuje, że zmiany ustawień w przeglądarce internetowej użytkownika mogą uniemożliwić poprawne działanie Stron Internetowych.

Drodzy rodzice!

            W końcu zebrałem się do napisania kilku informacji o minionych koloniach w Jastarni. OGROMNE podziękowania kieruję przede wszystkim do kadry opiekującej się Waszymi dziećmi – mam tu na myśli ten nieszczęsny „wirus”, który się przyplątał i siał „spustoszenie” wśród naszych kolonistów. Panie - Karolina, Marzena, Sabina, Beata, Klaudia, Ola – dziękuję! Bez Was i Waszego wsparcia – byłoby ciężko... Wasze czuwanie (nie tylko podczas dnia, ale i całonocne) szczególnie nad tymi dziećmi, które zachorowały –PEŁEN PROFESJONALIZM. Szczególne podziękowania kieruję także do rodziców -  szczególnie tych dzieci ,które zachorowały – dziękuję za współpracę i pełne wsparcie w trudnych chwilach. Wasze zaufanie do nas sprawiało, że łatwiej radziliśmy sobie z problemem.

Rzecz najważniejsza - macie wspaniale wychowane dzieci, nie mieliśmy z nimi żadnych problemów wychowawczych. Dbajcie o nich tak, jak do tej pory, a wyrosną na porządnych obywateli.

Na koniec mała prośba - jeśli ktoś w Waszym towarzystwie będzie narzekał na nauczycieli, szkołę - powiedzcie, że spotkaliście na swojej drodze też takich z powołania jak w/w.

Jestem niezmiernie dumny z faktu, że mam możliwość pracy z tak wartościowymi ludźmi, jak Wy. Jeszcze raz dziękuję!

Z wyrazami szacunku

Artur Rybaniec