CookiesAccept

UWAGA! Ta strona używa plików cookies (cisteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Polityka plików “cookies” serwisu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borownie:


1. Poprzez piki “cookies” należy rozumieć dane informatyczne przechowywane w urządzeniach końcowych użytkowników, przeznaczone do korzystania ze stron internetowych. Są to pliki tekstowe, zawierające nazwę strony internetowej, z której pochodzą oraz czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
2. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
3. Pliki cookies przeznaczone są do korzystania ze stron serwisu. Operator wykorzystuje te pliki min. do: możliwości logowania i utrzymywania sesji użytkownika na każdej kolejnej stronie serwisu, dopasowania zawartości strony internetowej do indywidualnych preferencji użytkownika, przede wszystkim pliki te rozpoznają jego urządzenie, aby zgodnie z jego, preferencjami wyświetlić stronę, do tworzenia anonimowych statystyk z wyłączeniem możliwości identyfikacji użytkownika.
4. Pliki cookies wykorzystywane przez partnerów operatora strony internetowej, w tym w szczególności użytkowników strony internetowej, podlegają ich własnej polityce prywatności.
5. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych stosujemy procedury i zalecenia ustawodawcy, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym.
6. Standardowo oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych domyślnie dopuszcza umieszczanie plików cookies na urządzeniu końcowym Użytkownika, jednak ustawienia te mogą zostać zmienione przez Użytkownika w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę “cookies” w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym przesłaniu na urządzenia użytkownika.
7. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym chwili zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach przeglądarki internetowej.
8. Operator Serwisu informuje, że zmiany ustawień w przeglądarce internetowej użytkownika mogą uniemożliwić poprawne działanie Stron Internetowych.

W NIEZWYKŁYM ŚWIECIE ROBOTÓW!

22. maja 2018r. od godz. 9:00 w Hali Sportowej w Mykanowie uczniowie szkół znajdujących się na terenie LGD ( Lokalnej Grupy Działania ) w ramach gminnego projektu unijnego zostali zaproszeni do świata robotów... Koordynatorką projektu była Pani Karolina Dziubińska – nauczycielka ZSP w Borownie. To u niej można było dokonać zapisu i otrzymać szczegółowe informacje na ten temat. Ostatecznie zgłosiło się około 600 uczniów! Każdy z nich mógł zobaczyć niezwykłe, chemiczne i wybuchowe pokazy a także osobiście spotkać się z wirtualnym światem. Konstruowanie własnych robotów, sterowanie smokiem czy innymi, nowoczesnymi robotami miało ogromne powodzenie wśród uczestników. Zawitali tutaj także bohaterowie z „Gwiezdnych wojen”. Uroczy  R2D2 oraz mroczny Darth Vader zdecydowanie byli trafioną atrakcją.
Podsumowując można śmiało stwierdzić, że ten dzień należał do bardzo udanych.
Zdecydowanie mógł on pobudzić nowe pasje w uczestnikach i sprawić, że z tym tematem zwiążą oni swoją przyszłość.

 

ROBOTYKA 2018 - VIDEORELACJA TUTAJ!


Wkrótce więcej zdjęć!