CookiesAccept

UWAGA! Ta strona używa plików cookies (cisteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Polityka plików “cookies” serwisu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borownie:


1. Poprzez piki “cookies” należy rozumieć dane informatyczne przechowywane w urządzeniach końcowych użytkowników, przeznaczone do korzystania ze stron internetowych. Są to pliki tekstowe, zawierające nazwę strony internetowej, z której pochodzą oraz czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
2. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
3. Pliki cookies przeznaczone są do korzystania ze stron serwisu. Operator wykorzystuje te pliki min. do: możliwości logowania i utrzymywania sesji użytkownika na każdej kolejnej stronie serwisu, dopasowania zawartości strony internetowej do indywidualnych preferencji użytkownika, przede wszystkim pliki te rozpoznają jego urządzenie, aby zgodnie z jego, preferencjami wyświetlić stronę, do tworzenia anonimowych statystyk z wyłączeniem możliwości identyfikacji użytkownika.
4. Pliki cookies wykorzystywane przez partnerów operatora strony internetowej, w tym w szczególności użytkowników strony internetowej, podlegają ich własnej polityce prywatności.
5. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych stosujemy procedury i zalecenia ustawodawcy, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym.
6. Standardowo oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych domyślnie dopuszcza umieszczanie plików cookies na urządzeniu końcowym Użytkownika, jednak ustawienia te mogą zostać zmienione przez Użytkownika w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę “cookies” w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym przesłaniu na urządzenia użytkownika.
7. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym chwili zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach przeglądarki internetowej.
8. Operator Serwisu informuje, że zmiany ustawień w przeglądarce internetowej użytkownika mogą uniemożliwić poprawne działanie Stron Internetowych.

V I  P o w i a t o  w y   K o n k u r s

   „DOKONANIA EDWARDA AUGUSTA RESZKE” 2018

 

25 maja 2018 r. przypada 101. Rocznica Śmierci Edwarda Reszke –
 światowej sławy śpiewaka operowego związanego z naszym regionem.
Konkurs skierowany do uczniów szkół podstawowych ma przypomnieć
postać i dokonania Edwarda Reszke.

Konkurs odbędzie się 25 maja 2018r. o godz. 9.00 w Szkole Podstawowej
im. Edwarda Reszke w Borownie...

  

          PATRONAT HONOROWY:

           RODZINA RESZKÓW

               WÓJT GMINY MYKANÓW

      STAROSTA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

              PARAFIA pw. św. WAWRZYŃCA W BOROWNIE

 

 

ZGODY DLA UCZESTNIKÓW do pobrania tutaj    

REGULAMIN KONKURSU TUTAJ

 

W.Matuszewski - I cżęść książki - skan KLIKNIJ TUTAJ!

K. Wójcik " Śladami Reszków " - skan książki KLIKNIJ TUTAJ!