CookiesAccept

UWAGA! Ta strona używa plików cookies (cisteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Polityka plików “cookies” serwisu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borownie:


1. Poprzez piki “cookies” należy rozumieć dane informatyczne przechowywane w urządzeniach końcowych użytkowników, przeznaczone do korzystania ze stron internetowych. Są to pliki tekstowe, zawierające nazwę strony internetowej, z której pochodzą oraz czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
2. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
3. Pliki cookies przeznaczone są do korzystania ze stron serwisu. Operator wykorzystuje te pliki min. do: możliwości logowania i utrzymywania sesji użytkownika na każdej kolejnej stronie serwisu, dopasowania zawartości strony internetowej do indywidualnych preferencji użytkownika, przede wszystkim pliki te rozpoznają jego urządzenie, aby zgodnie z jego, preferencjami wyświetlić stronę, do tworzenia anonimowych statystyk z wyłączeniem możliwości identyfikacji użytkownika.
4. Pliki cookies wykorzystywane przez partnerów operatora strony internetowej, w tym w szczególności użytkowników strony internetowej, podlegają ich własnej polityce prywatności.
5. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych stosujemy procedury i zalecenia ustawodawcy, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym.
6. Standardowo oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych domyślnie dopuszcza umieszczanie plików cookies na urządzeniu końcowym Użytkownika, jednak ustawienia te mogą zostać zmienione przez Użytkownika w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę “cookies” w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym przesłaniu na urządzenia użytkownika.
7. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym chwili zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach przeglądarki internetowej.
8. Operator Serwisu informuje, że zmiany ustawień w przeglądarce internetowej użytkownika mogą uniemożliwić poprawne działanie Stron Internetowych.

Przedstawienie "Snow White"
w wykonaniu naszych uczniów

 

21 marca br. w ramach Dnia Języków Obcych pod okiem nauczyciela języka angielskiego Pani Justyny Radeckiej - w naszej szkole odbyło się przedstawienie w języku angielskim pt. S n o w   W h i t e. Bajeczna sceneria oraz profesjonalna gra aktorska zdobyły gorące i długie oklaski widzów.

 

Narrator: Matylda Zymek  kl. 6

Matka Śnieżki: Oliwia Klekot kl. 7

Królowa: Zofia Koźmińczuk kl. 7

Lustro: Julia Kosela kl. 7

Myśliwy: Maksymilian Szwejda kl. 7

Śnieżka: Marta Koźmińczuk kl. 6

Króliczek: Natalia Zasada kl. 6

Krasnoludki:

Natalia Leciak kl. 7

Angelika Pożarlik kl. 7

Ewa Świątkowska kl. 7

Kacper Mierczak kl. 7

Albert Rachwalik kl. 7

Maksymilian kot kl. 7

Oskar Serwiak kl. 6

Książę: Krzysztof Wala kl. 3 gim

Muzyka: Michał Pomada kl. 2 gim

Sufler: Karolina Halbiniak kl. 2 gim

 

Podziękowania dla: Katarzyny Warońskiej, Urszuli Tądel, Piotra Wali

 

Ponadto został zorganizowany konkurs na plakat promujący przedstawienie pt. Snow White. Należało wykonać pracę plastyczną, a tytuł przedstawienia napisać w 3 językach: polskim, angielskim
i niemieckim. Wyniki przedstawiają się następująco:

 

W kategorii kl. 4-6

I m. ex aequo Zofia Ciesielska kl. 4 i Zuzanna Kutak kl.4

II m. Wiktoria Radecka kl. 4

III m. Anna Jabłońska kl. 4

 

W kategorii kl. 7 i gimnazjum

I m. Igor Klekot

II m. Daria Wala