CookiesAccept

UWAGA! Ta strona używa plików cookies (cisteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Polityka plików “cookies” serwisu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borownie:


1. Poprzez piki “cookies” należy rozumieć dane informatyczne przechowywane w urządzeniach końcowych użytkowników, przeznaczone do korzystania ze stron internetowych. Są to pliki tekstowe, zawierające nazwę strony internetowej, z której pochodzą oraz czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
2. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
3. Pliki cookies przeznaczone są do korzystania ze stron serwisu. Operator wykorzystuje te pliki min. do: możliwości logowania i utrzymywania sesji użytkownika na każdej kolejnej stronie serwisu, dopasowania zawartości strony internetowej do indywidualnych preferencji użytkownika, przede wszystkim pliki te rozpoznają jego urządzenie, aby zgodnie z jego, preferencjami wyświetlić stronę, do tworzenia anonimowych statystyk z wyłączeniem możliwości identyfikacji użytkownika.
4. Pliki cookies wykorzystywane przez partnerów operatora strony internetowej, w tym w szczególności użytkowników strony internetowej, podlegają ich własnej polityce prywatności.
5. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych stosujemy procedury i zalecenia ustawodawcy, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym.
6. Standardowo oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych domyślnie dopuszcza umieszczanie plików cookies na urządzeniu końcowym Użytkownika, jednak ustawienia te mogą zostać zmienione przez Użytkownika w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę “cookies” w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym przesłaniu na urządzenia użytkownika.
7. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym chwili zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach przeglądarki internetowej.
8. Operator Serwisu informuje, że zmiany ustawień w przeglądarce internetowej użytkownika mogą uniemożliwić poprawne działanie Stron Internetowych.

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy
o św. Janie Pawle II

 

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o św. Janie Pawle II.

To inicjatywa cykliczna organizowana przez Zespół Szkolno- Przedszkolny i Parafię pw. św.  Wawrzyńca DKM w Borownie , a także Muzeum Pontyfikatu Jana Pawła II w Częstochowie.

Konkursowi patronują media katolickie, współtowarzyszą instytucje publiczne i prywatne.

 

Informujemy, że termin przyjmowania zgłoszeń do I etapu Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o św. Janie Pawle II zostaje przedłużony do dnia 20.04.2018r. (tj. piątek)

 

WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA
PRÓBY TECHNICZNEJ ONLINE:

Te szkoły, które zgłosiły do konkursu więcej, niż 1 zespół - proszone są o pilne podanie dodatkowych adresów e-mail. Inormujemy, że na jeden zespół ( aktywujący test pod jednym e-mailem)  przysługuje jeden link aktywacyjny do testu online . Adresy e-mail proszę podać telefonicznie ( nr tel. 343 13 33 13  ) , bądź na szkolny adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

W roku bieżącym honorowy patronat sprawują: Biskup Diecezji Radomskiej ks. Henryk Tomasik, Arcybiskup Metropolita Częstochowski dr Wacław Depo, Posłanka PiS Lidia Burzyńska, Senator Rzeczypospolitej Polskiej dr. Artur Warzocha, Senator Rzeczypospolitej Polskiej Ryszard Majer oraz  Poseł na Sejm RP  Pani Lidia Burzyńska

Konkurs odbędzie się 18 maja 2018r. w Muzeum Pontyfikatu Jana Pawła II w Częstochowie o godz. 9.00

i jest adresowany do młodzieży gimnazjalnej z całej Polski.

Imprezę zaszczyci swoją obecnością wielu wybitnych gości. Na uwagę zasługują także szczytne cele inicjatywy, konkurs kształtuje chrześcijańskie i patriotyczne postawy w oparciu o nauki głoszone przez św.  Jana Pawła II.

 

REGULAMIN KONKURSU WIEDZY - KLIKNIJ TUTAJ!

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO - KLIKNIJ TUTAJ!